Ce m-a facut fericit/a azi

am dormit exact 40 de minute, la ora 5:50 am ajuns in chisinau. aseara am reusit sa-mi populez iazul cu puiet de peste, pina la ora 1 de noapte am incercat sa scoatem masina din iaz, a fost nevoie de trei tractoare. Tot aseara mi-am frint un picior pe care mi-au recomandat sa-l pun in ghips. am refuzat politicos ca sa ma pot duce la serviciu. Mai pe scurt fericiere - polnie shtani .... :D :D
 
si de ce nu i-ai imprumutat de la mine? ;)

pe mine m-a fericit faptul ca am terminat o lucrare si am facut-o bine cu ajutorul scumpului meu, ceea ce nu m-a fericit dupa, e faptul ca o oitza nu a vrut sa primeasca lucrurarea.. ei lasa ca recuperam maine :)
 
Multe chestii care m-au facut azi fericita... Din pacate la momentul dat sunt prea deprimata ca sa le mai iau in seama.... Urasc fazele astea de "life sucks"!
 
Opaaa... deci eshti online or what?! :crutoi:

Hmmm, faci pe psihologul? Ok... uite... daca imi scrii pe PM poate o sa-ti spun... :p
 
vik-ing;171384 said:
5 lei ....imprumutati ca sa ajung acasa dupa ce pierdusem banii:)


eu ieri am facut-o mai lata, am lasat banii la lukru si nu mai puteam sa-i iau ca era inchis oficiul si am imprumutat de la un baiat necunoscut 1 leu pentru troleibuz acasa :) ridea ala de mine..
 
Eu i-am imprumutat de la profu de dans...intii i-am platit banii pentru cursuri, da pe urma am cerut 5 lei s-ajung acasa:)
 
vik-ing;171488 said:
Eu i-am imprumutat de la profu de dans...intii i-am platit banii pentru cursuri, da pe urma am cerut 5 lei s-ajung acasa:)

ce fel de dansuri si unde?
 
Re: Ce m-a facut fericita azi

........ un semn de atentzie de la un DRAGUTZ cum n'a vazut lumea!
........ un sarut + mu6katura pasionala de ureche de la un dragala6.... e cam prostutz, dar... ce dracu! a fost nice! :pP
........ 2 rochii super sexxy din colectzia abia adusa la bootik :pP
 
Back
Top