Ce m-a facut fericit/a azi

m-am pliktisit de tine.
m-a facut fericita o bere cu prieteni pe care nu i-am vazut de mult si girls party-ul ce se incepe in 30 minute.mmmmmmmmm.. life is good.
 
Otilia;173197 said:
m-am pliktisit de tine.
m-a facut fericita o bere cu prieteni pe care nu i-am vazut de mult si girls party-ul ce se incepe in 30 minute.mmmmmmmmm.. life is good.

perfect :super:
 
azi dimineatza m am spalat pe dinti fara sa mi dau seama ca pasta de dinti imi cazuse de pe periutza ... freakyyyy
 
o excursie astazi la Vadul lui Voda si alta in mai - in Turcia, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

va iubesc pe toti :kiss:
 
o penalizare pt un mesaj offtopic in forumul offtopic.... eu cred ca o sa sparg recordurile cu cartonasele istea a voastri.... Am toata colectia... numa unul albastru imi mai lipseste... dk exista asa ceva...
 
dupa o mica vacantsa am ajuns la serviciul meu iubit, sunt acum singur in birou si astept sa-mi vina colegii .... ;)
 
surpriza de dimineatza cand am intrat in birou...am gasit floricele si o cutiuta de bomboane de la Chocolatier...am niste colegi scumpi tare:D
 
m-a facut fericit ideea de a-mi lua 1kg de inghetata de casa italieneasca
1/4 fistic, 1/4 ciocolata, 1/4 tiramisù, 1/4 cafea ... si unde e cazul, cu boabe natur din respectivul sortiment

intr-un sfert de ora o sa ma uit la ultimele filme, o sa mananc inghetata, si nu trebuie sa o impart decat cu sora-mea
:sar:
 
Back
Top