Ce veti face vara asta?

coolgreetings neam intseles capu sa nu fie probleme si sa nu te faci ca nu intselegi ca nu scapi de la asa ceva :D
:pimp:
 
Da chiar intradevar.. oaspetele pune tot.....insa vezi tu ca eu nu sunt oaspete :)
Ei da daca a shi sa ne intalnim o bere din partea mea la sigur vezi!
 
wow, eu acum sint in examene shi nu prea am timp de distractii, dar de pe 8 fac tot cemi trece prin cap (relativ tot)
 
Salut tuturor

Da eu, iaca stau cu burta la soare pe litoralul romanesc si "ne znaiu gorea" ceea ce va doresc si voua din tot sufletul :nui_frumos:
Doar boala internetului m-a ajuns din urma :D . Nici aici nu m-a lasat. Sa vedeti voi ce timp superb si apa calda e pe aci :crazy:
I-a lasati voi toate problemele si ... mars la mare :wink:
 
Da eu acuma sunt in Chisinau .... asta eu am venit la odihna! :D
Asha caldura ca in Chisinau demult nu am mai vazut... asfaltul se topeshte... afara cred ca sunt vreo +42C.... nici nu stiu cum sarmanii vanzatori mai rezista in caldura aceasta... de parca te parjoleshti la soare...
DonViper... eu deja am venit in Moldova :D
 
din nou acasa

Iata ca a venit momentul sa-mi fie si mie ciuda pe cei care sunt la mare, sau la munte, pecand eu sunt in Chisinau :cry: . Dar mi-am luat doza pentru anul acesta si nu-mi ramane nimic decat sa-l astept pe cel urmator.
:D
 
Re: un

dar iaca ca eu plec acus intr-o saptamina la sapaturi arheologice la Orheiul Vechi pentru 18 zile ..... in sfirsit .... dupa o var de munca silnica voi avea si eu ceva odihna ....
 
eu nu stiu ce vom descoperi noi acolo dar sigur va fi ceva interesant din Moldova vor i doar trei participanti iar restul din Canada SUA, elvetia Franta Germania ..... dar vom trai in corturi in conditii cam diferite de cele care le-am deprins in apartament la Chisinau
 
Back
Top