cine nu doarme noaptea...

--->Iluzia: sarmanica claviatura :) si burtica :) sau viceul ;)

eu sub masa nu voi dormi insa dimineata va fi nashpa de tot..pana voi ajunge acasa,voi muri :(
 
Cu burtica e totul ok (pana ce),off 2 zile nu vom avea apa ,uite asta e mai nashpa :D
Ca sa nu mori treb` sa te odihnesti .Si eu cand sunt in sesie am cateva nopti albe la rand .Iti urez bafta si noapte buna.
 
---> Iluzia: o stergi la somnica deja sau ce?

eu tre sa dorm,asta stiu :) insa acum nu mi-a iesit! la sesie, mai ales utlima nu am obisnuit sa stau treaz noptile :P
 
Ma duc sa beau un suc cu mosu Ene(asta ma lingusesc pe langa el,poate ma va primi in imparatia lui) si pe urma o sterg,daca imi va deschide poarta :D
 
--->Iluzia: nu-i interesant asa..ma lasi singur :(

mi-a dormi,dar nu dorm, ceea ce-i cel mai straniu (ssuper kakofonie :D )
 
Am ajuns sa nu facem diferenta intre soare si luna. Si noaptea e zi, dar lipsita de soare, si vice-versa. Azi n-am dormit, fiindca am gasit o banca superba intr-o gradina, cu colegele de liceu, si am impartit lumea in buna si rea, am "baut" cuvintele pierdut din cei 3 ani de liceu, am "vizionat" scenele dramatice si comice ale piesei "Liceul-ani naivitate" (cred ca proprietarul era plecat in vacanta, deci am savarasit o infractiune)...
 
Back
Top