Etc, samd - baga totul aici...

Cat de spiritual se da anonimus anonimovici-tziganovici ista, pe-aici. Ar trebui sa incerci si pe mine niste reactii din astea sometimes. :cool:

Pentru ca eu cred ca toti moldovenii adevarati sunt romani si ma simt personal insultat de orice atac impotriva romanitatii, in general. Si sunt de parere, in tema discutiei, ca tu, anonymus_xxx, esti un tigan sub-uman de rasa inferioara. :cool: Ca esti urmasul necurat rasial al jegosilor alora care erau exterminati in masa pe vremea lui Hitler si Antonescu. Un venetic nomad asiatic tziganos retardat care nu e in stare sa vorbeasca nicio limba de pe planeta cat de cat corect. Ca prostia ta e congenitala, transmisa de ma-ta care e o prostitutka sarmana cu kizda neagra si stufoasa plina de paduchi latzi. Ca singurele momente cand isi face cat de cat deparazitarea e cand i se mai scurge cate un strop de vodka din gura o data cu scuipatul si yi mai ajunge printre floshi. Ca tac-tu e un rusofon tipic cu figura porcina, fatza pergamentoasa si ochi oblici injectati de alcool, care cand ajunge acasa foloseste ca ogheal covorul de pe perete pentru ca patura unicului vostru pat unde ati dormit toata viata intreaga familie, e mult prea roasa de soareci si infestata de purici - lighioanele voastre de companie favorite. Mai cred ca esti atat de murdar, negru si nespalat incat ti s-a asternut mizeria si pe creier. Si de unde si asa te nascusei handicapat, te tampesti tot mai rau pe zi ce trece. Si cred ca asa cum te-ai nascut, sarac, mizer, imbecil si nefericit, asa ai sa si crapi. Pentru ca pana si Norocul e rasist si sub-umanilor ca tine nu le acorda niciodata nicio sansa. :cool:

Culmea e ca daca ajungeam la timp cand inca era deschisa tema adrenalinei si as fi exprimat parerile astea acolo, acum nu mi-ar fi putut da nicio penalizare pentru ca in felul asta cumva, era conceputa. Muta-mi-le incolo, please, ca sa nu tebuiasca sa ma banezi. :D
 
lvl, intotdeauna trebuie sa faci atata teorie. nu o sa iti caut acum toate temele, dar am cel putin trei exemple: "Romanii sunt tigani", "Despre orice la tema religie", "Lectii de limba romana". si sunt sigura ca mai sunt.
toata agitatia asta ii amuzanta, pana la un punct. dar nicidecum constructiva pentru temele respective. asta nu ii chat. ii forum. si chiar daca exista o libertate in exprimare, exista niste limite clare.

anonimus.... inca un mesaj urat sau rasist despre romani si ai zburat de pe forum. si nu glumesc.

Codrin, nu te banez, da sa nu se mai repete.... leaga-te de om, nu de familie...
 
#5819 azi, 08:20 AM
Nacialnik
specimen Data inregistrarii: Oct 2007
Mesaje: 111

Re: Etc, samd - baga totul aici...

--------------------------------------------------------------------------------

Cat de spiritual se da anonimus anonimovici-tziganovici ista, pe-aici. Ar trebui sa incerci si pe mine niste reactii din astea sometimes.

Pentru ca eu cred ca toti moldovenii adevarati sunt romani si ma simt personal insultat de orice atac impotriva romanitatii, in general. Si sunt de parere, in tema discutiei, ca tu, anonymus_xxx, esti un tigan sub-uman de rasa inferioara. Ca esti urmasul necurat rasial al jegosilor alora care erau exterminati in masa pe vremea lui Hitler si Antonescu. Un venetic nomad asiatic tziganos retardat care nu e in stare sa vorbeasca nicio limba de pe planeta cat de cat corect. Ca prostia ta e congenitala, transmisa de ma-ta care e o prostitutka sarmana cu kizda neagra si stufoasa plina de paduchi latzi. Ca singurele momente cand isi face cat de cat deparazitarea e cand i se mai scurge cate un strop de vodka din gura o data cu scuipatul si yi mai ajunge printre floshi. Ca tac-tu e un rusofon tipic cu figura porcina, fatza pergamentoasa si ochi oblici injectati de alcool, care cand ajunge acasa foloseste ca ogheal covorul de pe perete pentru ca patura unicului vostru pat unde ati dormit toata viata intreaga familie, e mult prea roasa de soareci si infestata de purici - lighioanele voastre de companie favorite. Mai cred ca esti atat de murdar, negru si nespalat incat ti s-a asternut mizeria si pe creier. Si de unde si asa te nascusei handicapat, te tampesti tot mai rau pe zi ce trece. Si cred ca asa cum te-ai nascut, sarac, mizer, imbecil si nefericit, asa ai sa si crapi. Pentru ca pana si Norocul e rasist si sub-umanilor ca tine nu le acorda niciodata nicio sansa.

Culmea e ca daca ajungeam la timp cand inca era deschisa tema adrenalinei si as fi exprimat parerile astea acolo, acum nu mi-ar fi putut da nicio penalizare pentru ca in felul asta cumva, era conceputa. Muta-mi-le incolo, please, ca sa nu tebuiasca sa ma banezi.

=)))...tipic tziganilor,pariu pe ce vrei tu k ai si scuipat de kiteva zeci de ori cind scriai asta ,way tzigane ....chiar nu inteleg de ce trebu sa te deranjeze chestia asta,si eu mi-as fi dorit sa ma nasc evreu ,dar uite ca sunt moldovean si ma mindresc cu asta ,fa si tu exact la fel accepta ce ce esti ,suntem in ajun de craciun,ia-ti satra ,colinda prin tara poti sa te duci si in RM(de fapt nu te duce,dar ai putea sa arunci o privire de peste Prut)bucurate de viata si de ceea ce esti adica-pikey.
Faptul k te-ai luat de familia mea nu ma deranjeaza,si nu ma deranjeaza fiindca cumva nu e vina ta ,e vina mediului in care ai crescut,anturajului(din moment ce teai nascut,crescut in tiganie e logic sa vb ca atare )...
Pikey sarbatori fericite si hai macar acuma in ajun de craciun sa ne bucuram de ceea ce suntem k pin la urma te amagesti singur pe tine.Craciun fericit tigane.
P.S.adrenalina ,sa moara tiganu daca tot ce mia spus el nu se cheama ATAC LA PERSOANA.
 
=)))...tipic tziganilor,pariu pe ce vrei tu k ai si scuipat de kiteva zeci de ori cind scriai asta ,way tzigane ....chiar nu inteleg de ce trebu sa te deranjeze chestia asta,si eu mi-as fi dorit sa ma nasc evreu ,dar uite ca sunt moldovean si ma mindresc cu asta ,fa si tu exact la fel accepta ce ce esti ,suntem in ajun de craciun,ia-ti satra ,colinda prin tara poti sa te duci si in RM(de fapt nu te duce,dar ai putea sa arunci o privire de peste Prut)bucurate de viata si de ceea ce esti adica-pikey.
Faptul k te-ai luat de familia mea nu ma deranjeaza,si nu ma deranjeaza fiindca cumva nu e vina ta ,e vina mediului in care ai crescut,anturajului(din moment ce teai nascut,crescut in tiganie e logic sa vb ca atare )...
Pikey sarbatori fericite si hai macar acuma in ajun de craciun sa ne bucuram de ceea ce suntem k pin la urma te amagesti singur pe tine.Craciun fericit tigane.
P.S.adrenalina ,sa moara tiganu daca tot ce mia spus el nu se cheama ATAC LA PERSOANA.

si cum spunea pikey.... adrenalina muta-mi-le incolo, please, ca sa nu tebuiasca sa ma banezi.
 
anonymus_xxx;218092 said:
porky...nu incercam sa impresionez pe nimeni
Ei lasa scuzele... mai incearca... poate reusesti data viitoare sa n-o dai in bara... prea tare...

anonymus_xxx;218111 said:
pikey...vorbesc perfect patru limbi si scriu la fel de perfect in trei din ele,asta o zic asa pentru curiozitatea ta.
Asta-i buna... doar intr-o lume imaginara... dupa nick se vede ca engleza e una din cele 4 pe care le cunosti perfect... anonym(O)us_xxx... :D

Romana am eliminat-o, moldoveneasca o cunoaste doar guvernul comunist(ei au inventat-o, ei o cunosc), rusa as avea dubii, engleza deja ai demonstrat... care altele?
 
Romana am eliminat-o, moldoveneasca o cunoaste doar guvernul comunist(ei au inventat-o, ei o cunosc), rusa as avea dubii, engleza deja ai demonstrat... care altele?

eii copkii hai wei nu umblatzi cu prostii din astea .......porky ...... kind itzi faci vrun adres d mail acolo itzi mai shi spune k ashe id este deja folosit ashe k incearca altu , shi in cazu respectiv .....gaseshti unu pe intzelesu bishilor k tine ....de asta shi lam ales ,fiindca shtiam k prostani k tine doamne fere shis di multzi,shi dat fiind faptu k avem deja adresu ista la mail ,tot cu aista mam bagat shi pe moldova.net,k sa aflu k pi situ asta is doar pikey shi sustzinatorii lor ....
jita ...di shi zishi tu k la rusa te indoieshti ?shi faptu k am terminat o facultate la romInia deja ar insemna sa vb si sa scriu corect in limba respectiva ,daca nu ash face asta atunci inseamna k ministeru invatzamintului din rom. are k angajatzi nishte incompetentzi ....si credema k chiar nu sunt ,cel putin aia pe care iam avut eu ....doamne fere nu erau incompetenti
p.s.shtiu k ini ieu ban ashe k adrenalina ...a tutti salutti
 
anonymus_xxx;218111 said:
vorbesc perfect patru limbi si scriu la fel de perfect in trei din ele,asta o zic asa pentru curiozitatea ta.
Si in toate folosesti gradul de comparatie la superlativ absolut? Asta suna mai degraba ca si cum ai face singur haz de cat de tiganeste, dupa ureche, le stii pe toate. :D

Familia ta nu aveam cum sa nu o aduc in discutie pentru ca se vorbea despre stramosi aici. Tu te-ai gandit ca e o idee buna sa insulti stramosii moldovenilor, pe Dragos si Bogdan ( care erau din Maramures - Romania - centrul geografic al Europei ) si pe Musatini cu Stefan cu tot. Eu am zis tot despre stramosii tai atunci. Dar cum voi mankurtii nu aveti alti stramosi decat parintii, pentru ca nu aveti memorie istorica si nish dracu' nu stie exact de unde de prin Asia veniti, nu mi-au ramas decat ei.

Si inca mai ai tupeul si sa te lauzi ca ai facut studii in Romania si ai ocupat bursa vreunui patriot moldovan adevarat? Niciodata nu v-am inteles pe voi alogenii de ce nu aveti mandria ca atunci cand sunteti romanofobi sa refuzati orice ajutor de la romani si sa yi trimiteti cu toata cultura lor. Dar nu, mankurtul accepta mereu si dzyce myntsanesc cu zambet fals de sclav, si numai cand se vede ajuns in interior la caldurica incepe sa isi scuipe ura si prostia in dreapta si stanga. Cat de tzyganesc mai e si comportamentul asta, a?
 
adrenalina;218123 said:
lel, ce sa facem? :) le stricam distractia sau trecem la repercursiuni?

Eu zic sa nu facem nimica. Hai sa vedem cati alti useri reuseste sa enerveze cu trollingul si insultele semiarticulate cu conotatii rasiste. Pana acum a enervat vreo 5-6 si i-a facut sa foloseasca un limbaj neortodox la randul lor. Se pare ca nu e deajuns.
Hai sa vedem daca putem aduna mai multi sa injure pe aici.

Oricum , pe de o parte intra-devar nu stiu daca merita chiar banarea. Infractiunea e destul de minora,a injura nationalitatea 90% din forumul asta nu mi se pare exagerat. Bine ca nu a facut alte lucruri mai grave, sa scrie offtopic par example
686.gif
 
Si in toate folosesti gradul de comparatie la superlativ absolut? Asta suna mai degraba ca si cum ai face singur haz de cat de tiganeste, dupa ureche, le stii pe toate.

Familia ta nu aveam cum sa nu o aduc in discutie pentru ca se vorbea despre stramosi aici. Tu te-ai gandit ca e o idee buna sa insulti stramosii moldovenilor, pe Dragos si Bogdan ( care erau din Maramures - Romania - centrul geografic al Europei ) si pe Musatini cu Stefan cu tot. Eu am zis tot despre stramosii tai atunci. Dar cum voi mankurtii nu aveti alti stramosi decat parintii, pentru ca nu aveti memorie istorica si nish dracu' nu stie exact de unde de prin Asia veniti, nu mi-au ramas decat ei.

Si inca mai ai tupeul si sa te lauzi ca ai facut studii in Romania si ai ocupat bursa vreunui patriot moldovan adevarat? Niciodata nu v-am inteles pe voi alogenii de ce nu aveti mandria ca atunci cand sunteti romanofobi sa refuzati orice ajutor de la romani si sa yi trimiteti cu toata cultura lor. Dar nu, mankurtul accepta mereu si dzyce myntsanesc cu zambet fals de sclav, si numai cand se vede ajuns in interior la caldurica incepe

wow ...ce schimbare radicala de situatie ...=)))..ohhh curvo....da bine k macar ai sustinatori ai vazut lvl ce spunea ....eu te-am facut sa folosesti un limbaj neortodox ...=)))))) nu team facut eu ....te-a facut singele de tigan sa folosesti limbaju respectiv..imi dau seama destul de bine ca pentru tine o fost ceva involuntar pin la urma stii cum se spune "If a dog is born in a stable does that make it a horse? nope :D:D:D Si pin la urma de ce toata lumea se enerveaza ?!?!?!de fapt stiu ....adevaru doare.
Ok satra, Sarbatori Fericit la toti de pe site indiferent de singele care ii curge prin vene ,Craciun fericit si va urez tot ceea ce imi urati voi mie,viva the right to freedom of speech...end i'am out.
p.s. ma intreb de ce nu miam luat ban pin acum,ehh.. probabil ca cineva acolo "sus"ma iubeste .:D:D:D:D:D:D:D
 
Mai probabil ca doar se amuza si ei sa te vada cum esti torturat. :)

Ce a fost aici involuntar sau facut la nervi, tzygan mongoloid? Chiar deloc nu simtzi ca anume am vrut sa iti provoc agitatzia epileptica pentru a te vedea apoi boshind si cautandu-ti maselele prin tzarana? Singur te-ai bagat in gura lupkilor cand ai inceput sa te imfli in pene. De-acum te baneaza sau nu te baneaza, viitorul tau pe forumul ista imi pare mai negru chiar decat tine.
 
erarum umanum esti:

lvl-cati alti
NACIALNIK-nish dracu'
linar-muuult de dorii
porky-slabutz... mai incearca
poniatna tzigani concinii?!?!?!?!?!?!?!
 
Back
Top