Etc, samd - baga totul aici...

Re: Cati barbati fac cunnilingus?

tu si iubitul tau anonymous_xxx

yo...PiggyEFromHell....mai lasa prostiili d genu asta k nu cred k intereseaza pe cineva .....sa shtii k eu is kit se poate d straight .....si daca nu ma crezi ash putea satzi dovedesc lucru asta ....dami nr d tel a prietenei/sotiei tale k sa vada shi ea cum e so faci cu barbat adevarat ...
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

linar;217856 said:
piggye...sa nu cumva sa incerci:D .... :)))

otilia..apropo de raspunsul lui viking...undeva pe o tema spunea ca ii e greata..decand e in grecia s-a facut intr-atat de religios?

vikiiing..auuu?

De ce linar? nu vrei sa incerci cu un barbat adevarat ?:)

vik-ing este doar influentat de avintul si contiinta religioasa a lui Umbreon si Piggy :D
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

da voi de unde stiti cat de "barbat adevarat" este anonymus_xxx? eu in el nu am incredere...nea...
si in plus, nickul lui mi se asociaza cu "alcoolici anonimi":D
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

anonymus_xxx said:
.....sa shtii k eu is kit se poate d straight
Ei hai nu mai fi asa de fricos. Noi nu te judecam... :)
anonymus_xxx said:
.....si daca nu ma crezi ash putea satzi dovedesc lucru asta ....dami nr d tel a prietenei/sotiei tale k sa vada shi ea cum e so faci cu barbat adevarat ...
Se pare ca nici ca barbat neadevarat nu esti prea convingator...:D
linar said:
piggye...sa nu cumva sa incerci:D .... :)))
Iata... nici un pic de spirit de sacrificiu pentru stiinta! Unde se duce tineretul asta?:p
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

nickul lui mi se asociaza cu "alcoolici anonimi


linar ....nu consum atita d moolt alcool,doar in weekenduri kind ies in vrun night club si oricum nu exagerez....dar in schimb daca tziash face eu un cocktail ap creca teai gindi mai mooolt cu ce se asociaza XXX:D:D:D:D:D
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

anonymus_xxx;217882 said:
linar ....[bla bla bla]... dar in schimb daca tziash face eu un cocktail ap creca teai gindi mai mooolt cu ce se asociaza

Asa impresionezi tu fetele? Cu "stiu sa fac cocktail-uri"?:D
Slabutz... mai incearca...
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

Stati sa-mi fac oleaca de timp si toti spamerii o sa primeasca vo 2 la ceafa, inclusiv Piggy :D
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

Ceri prea multe deja...it's too embarrassing :) ... daca totusi mori de curiozitate poate iti scriu pe privat ;)
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

anonymus_xxx;217882 said:
linar ....nu consum atita d moolt alcool,doar in weekenduri kind ies in vrun night club si oricum nu exagerez....dar in schimb daca tziash face eu un cocktail ap creca teai gindi mai mooolt cu ce se asociaza XXX:D:D:D:D:D
a da? si ce stii tu sa faci?

btw..tu cand ai absolvit scoala?.gramatica ta lasa muuult de dorit:D

ps.lel...ce ai tu cu banarea..lumea abia a intrat in joc si tu ...:D
 
Adrenalina aia nu era o simpla galceava, era vorba de o persoana ce scuipa aceleasi texte rasiste insultatoare de care sunt pline siturile anti-romanesti.
Sa te insulti intre 2 persoane e un lucru, sa injuri o natie e cu totul altceva.

In fine, daca am ajuns sa gasesc acelasi texte anti-romanesti ca si pe siturile extremiste unguresti sau ca de pe alea molodovenesti de limba rusa, chiar aici pe moldova.net e beton
1055.gif
 
lvl, toti ati primit penalizari. m-am saturat sa tot va injurati pe toate temele. nu mai discutati nimic legat de teme, doar ca jigniti. v-am lasat in pace, v-am ignorat, crezand ca va simtiti voi la un moment dat. dar se pare ca fara sa intervin eu nimic.

anonimus, lvl si maron toti aveti penalizare, ca sa nu se simta nici unul neglijat :D
 
adrenalina;218082 said:
lvl, toti ati primit penalizari. m-am saturat sa tot va injurati pe toate temele. nu mai discutati nimic legat de teme, doar ca jigniti. v-am lasat in pace, v-am ignorat, crezand ca va simtiti voi la un moment dat. dar se pare ca fara sa intervin eu nimic.

anonimus, lvl si maron toti aveti penalizare, ca sa nu se simta nici unul neglijat :D

1) sa nu exageram, au fost doar 2-3 locuri in care s-a vorbit aiurea, in rest daca e sa luam posturile la numarat eu zic ca am fost destul de ok, in comparatie cu altii catre posteaza doar la "La mine canta" sau "sex"

2) persoane cu atitudini rasiste si cu atitudini ce jignesc o natie intreaga, prin coincidenta chiar natia majoritara a acestui forum, trebuiau calmate de la inceput.
L-ai lasat pe individ sa spuna toate rahaturile despre romani zile la randul , apoi te miri de ce romanii se enerveaza.

In fine, voi stiti mai bine.
 
Back
Top