Etc, samd - baga totul aici...

Vreau sa-mi trag un Dex mai bogat,am avut unul care imi dadea notiuni din noua surse + sinonime si antonime,dar l-am pierdut la reinstalarea W.Acum am altul extrem de sarac,iar pe cel vechi nu-l mai gasesc.....Poate stie cineva unul bun,sa pot lucra cu el si offline.....va rog.
 
:):):)otilia poate deschizi o tema nouă intitulată 'anti Teroristu' numai sami spui şi mie măcar să văd şi eu cum mă critică lumea:):):):):D
 
Teroristu;217506 said:
:):):)otilia poate deschizi o tema nouă intitulată 'anti Teroristu' numai sami spui şi mie măcar să văd şi eu cum mă critică lumea:):):):):D
:D

Mare treaba! fiecare e criticat shi critica aici ;) Principalul e sa rezishti :D, altfel nu primeshti placere ;)
 
TRISHNA;217507 said:
:D

Mare treaba! fiecare e criticat shi critica aici ;) Principalul e sa rezishti :D, altfel nu primeshti placere ;)

asta tocmai vreau să încerc ştii doar încercarea vină nare

iar plăcerea este atunci cînd te contrezi "în cazul meu":):):):D
 
Teroristu;217506 said:
:):):)otilia poate deschizi o tema nouă intitulată 'anti Teroristu' numai sami spui şi mie măcar să văd şi eu cum mă critică lumea:):):):):D

Cui trebuiesti tu piciule, sa te critice? :D Cika tema noua :)
 
Draga teroristule, prin ceea ca, daca mai aud plangeri la adresa ta sau mesaje misogine de gen, te banez fara nicio explicatie in plus.
 
tero...nu neaparat categoria d oameni serioshi.....creca mai degraba tu nu faci parte din categoria oamenilor maturi...adika trecutzi d 18...:D:D:D:D no ofens mate :D:D:D:D
 
anonymus_xxx;217725 said:
tero...nu neaparat categoria d oameni serioshi.....creca mai degraba tu nu faci parte din categoria oamenilor maturi...adika trecutzi d 18...:D:D:D:D no ofens mate :D:D:D:D

omule nu e chestia de maturitate pur şi simplu niciodată nu am fost serios iar mie îmi place aşa mod de viaţa
 
Re: Cati barbati fac cunnilingus?

Teroristu;217666 said:
Pig mă scuzi dar ce te fute ce fac eu pe forumul acesta,
Ei... iti dai prea mare importanta... si tu si iubitul tau anonymous_xxx puteti sa faceti ce vrei, cine-s eu sa va judec?:)
Teroristu;217666 said:
dacă te interesează ceva întreba da nu pizdi cu variante de tipul 'amic intim'
Bun... te intreb direct atunci... ti-e greu sa fii gay? Cum rezisti la obiecte dure in locuri nebanuite?:D

capsunica said:
eu tot am votat
Ei, acum trebuie sa spui si ce ai votat... nu?:)
 
Back
Top