Etc, samd - baga totul aici...

lvl100;216407 said:
Chiar m-ati facut curios.
Care e ideea cu forumul pentru fete. Aveti asa secrete mari de ascuns fata de sexul opus :)

problema e ca suntem cam toate sfioase si modeste, si nu am indrazni nici pentru o clipa sa va plictisim cu discutiile noastre despre barbati, experiente sexuale: vaginale, orale, anale; makiaj; contraceptie; menstruatie; lenjerie; barfe etc :rusinat:
:sarcasm:
 
Kara;216453 said:
problema e ca suntem cam toate sfioase si modeste, si nu am indrazni nici pentru o clipa sa va plictisim cu discutiile noastre despre barbati, experiente sexuale: vaginale, orale, anale; makiaj; contraceptie; menstruatie; lenjerie; barfe etc :rusinat:
:sarcasm:

Singura problema e ca daca imi dedic o zi sa cercetez toate topicurile din offtopic deja aflu aproape totul sau chiar mai mult decat as vrea sa aflu despre 90% la suta din fetele de aici : ce mananca, ce asculta, ce se imbraca, ce preferint sexuale, etc :D
 
lvl100;216462 said:
Singura problema e ca daca imi dedic o zi sa cercetez toate topicurile din offtopic deja aflu aproape totul sau chiar mai mult decat as vrea sa aflu despre 90% la suta din fetele de aici : ce mananca, ce asculta, ce se imbraca, ce preferint sexuale, etc :D

get a life
 
Alisa;216465 said:
get a life

Ce ai draga, te-ai saturat sa injuri "tigania si manelismul romanilor" IRL si acum ai venit sa iti versi frustrarea si pe forum ?

Si , oh ce ironie, iti pierzi timpul pe forumuri doar ca sa postezi un "get a life" la niste cuvinte care nu au legatura cu tine. Mi se pare mie s-au asta inseamna ca tu ai nevoie de asa ceva mai mult ca mine.
 
Exista vreo tactica conflictuala mai patetica decat asta cu dai in mine - dai in tine - dai in fabrici si uzine?
Au citit si altii ce a zis fata si spre deosebire de tine au si inteles. Daca nu esti de acord ca ar fi preferabil sa se promoveze la nivel cultural si studentesc romanii din Moldova, Ukraina, Serbia si Ungaria, in locul minoritatilor etnice, atunci ... esti prostanac.

Cica americanii cercetatori au stabilit ca de la cafea se micsoreaza sanii funeilor. Se contracta tesutul mamar sau ce ... Cine e mare cafegista pe-aici? :ploua:
 
Ce ai draga, te-ai saturat sa injuri "tigania si manelismul romanilor" IRL si acum ai venit sa iti versi frustrarea si pe forum ?
Mi-am exprimat opinia despre balcanismul care ni se baga 'pe gat' la ora actuala in Romania. Ma consider romanca si ceea ce fac se numeste autocritica. Chiar daca as fi un outsider,tot as avea dreptul sa-mi expun viziunea critica,nu?
a contact cu lumea,socializeaza,accepta dialogul si opiniile divergente
lvl100;216466 said:
sa postezi un "get a life" la niste cuvinte care nu au legatura cu tine. .
Pai nu au legatura cu mine,ci cu tine,de aceea ti le-am adresat,e la mintea cocosului,'desteptul mamei. Scapa de mentalitatea invechita a de genul ''nu vorbi daca nu te priveste' e un forum de discutii,nu un jurnal,si ceea ce e scris ii priveste pe toti in egala masura.
 
Alisa;216476 said:
Mi-am exprimat opinia despre balcanismul care ni se baga 'pe gat' la ora actuala in Romania. Ma consider romanca si ceea ce fac se numeste autocritica.

In discutia originala nu erai romanca. Erai moldoveanca ce injurai Romanica ca nu a cumparat la toti moldovenii acadele sau ceva de genu asta.
Asta nu e autocritica, e ipocrizie de 2 lei si stiu din proprii observatii cat imagine negativa s-a creat moldovenilor din cauza celor ca tine.

Pai nu au legatura cu mine,ci cu tine,de aceea ti le-am adresat,e la mintea cocosului,'desteptul mamei.

Ceva imi spune ca nu erai chiar cea mai desteapta de la tine in sat, nu-i asa ?
In asta consta toata ironia, ca daca iti pierzi timpul sa raspunzi la un post considerat stupid cu "get a life", inseamna ca ai cel putin atata nevoie ca si initiatorul aceluiasi post.

Scapa de mentalitatea invechita a de genul ''nu vorbi daca nu te priveste' e un forum de discutii,nu un jurnal,si ceea ce e scris ii priveste pe toti in egala masura.

Dar nu ti-am reprosat niciodata draga ca postezi. Chiar te rog sa mai postezi. Cu ocazia intepaturilor noastre are si Nacialnik sansa sa isi arate talentele de pupincurist.
 
Nacialnik;216471 said:
Cica americanii cercetatori au stabilit ca de la cafea se micsoreaza sanii funeilor. Se contracta tesutul mamar sau ce ... Cine e mare cafegista pe-aici? :ploua:

mm..Yo`s obsedata rau de cafea, da` sanii mi`s bine-merci =))..de unde asa teorii bizare?
 
Insomnie.. numarat oite negre de la 1 la 5 dimineata. Trezit la 11.40; graba mare, la 13:00 la noul job.. la care ezit sa-mi fac carte de munca... pentru ca exista un post mai promitator pentru care tre' sa merg la interviul final.
muncit.. lipsa de experienta, nervi, curiozitate, fetze noi, anturaj nou, detalii cretine si importante..
Au aflat ca am o treaba "urgenta" vineri dimineata.. si mi-au dat "liber" ca sa-mi rezolv "problemele".. La modul diplomatic s-au desfasurat toate.. si totusi ma simt atat de aiurea..

E clar ca n-au nevoie de "staff pasager"..
Dar nici pe mine nu pot sa ma condamne ca vreau ceva cu mai multa perspectiva, mai multi bani, mai multe responsabilitati. Sunt prea tanara ca sa stagnez, chiar si intr-un anturaj placut.

N-am stiut cum sa procedez altfel. Mi-au spus ai mei sa nu dau cioara din mana pentru cea de pe gard... Oricum, acuma stau si le tin pe amandoua de pene, ar putea sa zboare amandoua in orice moment.

M-am cam plictisit de jocul asta cu prinsu' ciorilor. Si sunt presata. Oricum, daca zboara amandoua, intotdeauna va exista o a treia cioara, mai proasta, mai inocenta, mai usor de prins.
Asa cum eram si eu la inceput. Nevoia m-a metamorfozat in vulpe.
 
corneli4ik;216504 said:
mm..Yo`s obsedata rau de cafea, da` sanii mi`s bine-merci =))..de unde asa teorii bizare?

Da? :) Ei, estia dzyk ca daca nu ai fi fost obsedata, acum erai Pamela Anderson.

http://www.dailyrecord.co.uk/news/u...nked-to-breast-size-reduction-86908-20815470/

Nu stiu cum au aflat. Probabil si-au masurat nevestele ani de zile dupa ce le indopau cu cafea. Oricum au descoperit si niste influente pozitive, chiar daca nu la fel de importante. Nu mai mori de cancer la san. :D
 
ce frumos arata Cismigiul toamna; voi iesi la o plimbare,mai ales ca vremea-i perfecta(mohorata si adie vantul)
 
Da da ! La multi ani !

Kara, multumesc din suflet pentru cele 5 minute de hohote de ris cauzate de postul tau de la Romantica. Mi-ai prelungit viata cu citeva zile bune :)

:love:
 
Otilia;216609 said:
Kara, multumesc din suflet pentru cele 5 minute de hohote de ris cauzate de postul tau de la Romantica. Mi-ai prelungit viata cu citeva zile bune :)

:love:
da? da eu serios :cry:

:DDDDDDDDDD
 
Foarte special tinar, in fiecare post ascunsa cite o perla. :D
Cred ca adrenalina de aia nu l-a banat, ci i-a dat doar cartonas rosu - baiat cu un potential enorm si idei progresiste, adevarata mina de imbecilitate.

Love jerry_r
 
pai ma gandeam sa ne mai distram si noi putin, pentru ca nu cred ca mintea lui sclipitoare a aratat tot ce poate inca... simt ca inca mai urmeaza lucruri maretse :D
 
Back
Top