Etc, samd - baga totul aici...

calugarita;154306 said:
asta e secretul nostru,linar :) Dzeul meu nu ma va ierta pentru predilectia fata de fete, deci SHHH ! :)

Keo va fi nastavnicul meu :)

off course...dar cu tine e altceva, cu linar e altceva iar cu arina abia incepe
eu tot la tine ma gandesc day&night deci nu te supara....
 
despre relatzii intre pers de acelashi sex va invit pe Cat de Gay/Lesby suntetzi....sa vedem poate se leaga ceva intrre linar shi calugaritza..shi eu sa fiu intre ele ar fi mai mult decat orice pt mine....plsssssss
 
SweetKeo;154348 said:
despre relatzii intre pers de acelashi sex va invit pe Cat de Gay/Lesby suntetzi....sa vedem poate se leaga ceva intrre linar shi calugaritza..shi eu sa fiu intre ele ar fi mai mult decat orice pt mine....plsssssss

Visul meu de mic copil. :lola:


P.S esti nastravnic???????? (ce-o mai fi si asta) hmmm poate ne spune Arina :)
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

auzi Pisiule!!! Calugaritsa mi-a propus mie sarut numai ca am tormozit oleaka..asha ca valea :D
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

:) Asa scumpelor si scumpilor :) sunt gata sa ma jertfesc in scopul cel suprem numai sa va aduc in biserica si sa ascultati tainele lui Dzeu :)
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

Si ce ar insemna sa fiu "draguts" ? Sa ma prefac ca imi plac incultii si dobitocii ?

Nea ,efortul ar trebui sa fie mare de tot ...
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

nimeni nu te-ar ruga sa suporti pe cineva :) insa daca exista asa gen de persoane dupa parerea ta nu e cazul sa le dai peste bila :) nu?
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

Umbreon;154389 said:
Si ce ar insemna sa fiu "draguts" ? Sa ma prefac ca imi plac incultii si dobitocii ?

Nea ,efortul ar trebui sa fie mare de tot ...

raspunsul e da, e obligatoriu sa aratzi k eshti de acord cu societatea(chiar dak nu eshti) altfel vei fi tratat mai rau decat acei incultzi shi dobitoci
ceea ce se shi intampla
look around
 
Re: Cat de Gay/Lesby suntetzi....

SweetKeo;154394 said:
raspunsul e da, e obligatoriu sa aratzi k eshti de acord cu societatea(chiar dak nu eshti) altfel vei fi tratat mai rau decat acei incultzi shi dobitoci
ceea ce se shi intampla
look around

Nu-s obligat la nimic ... Mi se rupe exact in cot de injuriile boborului ...
 
Back
Top