kat de important secsul in viatza noastra ?

mdeah, tu fie habar nu ai de sex, fie intredevar eshti extrem de superficial alex... dar ma rog, fiekare ku judekatile lui si potenta proprie :lol:
 
bobo

daca as fii o fiinta asexuata as zice ca sunt superficial asupra acestei chestiuni a sexului sau poate eunuc dar nu il consider important in viata mea si de aceea nu traiesc pentru a face sex + ca nu sunt un asa de mare sexpert ca tine! :lol:
 
In ce ma priveste nici eu nu sunt un om obsedat de sex.
Prefer sexul cu o persoana apropiata, cand ambii parteneri stiu sa daruie, nu doar sa primeasca. Mai bine fac dragoste si nu sex. :wink:
Decat un sex ocazional si repezit, mai bine deloc.
 
Mirabela

Nu am motive pentru a scrie aici brasoave. :)
Eu am scris ca pentru mine conteaza sa fie si sentimente, si daruire reciproca, nu doar actiunea in sine, practicata ca un sport. :lol:
 
Sunt oameni care tind sa bata careva recorduri si-si fac liste cu toti partenerii de sex.
Nu ma numar printre ei. La mine placerea depinde de calitate si nu de cantitate. Iar calitatea, la randul ei, depinde de cat de bine se potrivesc partenerii. Si asta nu se obtine cu oricine din strada. :)
 
fox

am venit, dar sper ca nu este ceva legat de sex, vreo pozitie noua, nu de alta doar ca sunt foarte obosit si nu am chef! :D
 
alex aka

Ei, nici chiar asa! :)
N-ai vazut, ca la noi aici e o discutie de suflet.
Pozitiile le vom discuta, posibil, altadata, cand vom avea si noi chef. :wink:
Aici invitam oamenii sufletisti, precum te simt ca esti si tu, la un pahar de vorba si nu numai.
:naroc: :pepsi:
 
sexul

da sexul este la fel de important ca o boala incurabila, adica daca esti apucat si-l iubesti ai pus-o caci nu mai esti ancorat la realitate! totul trebuie facut cu multa cumpatare! aveti grija ! va rog!
 
Back
Top