kat de important secsul in viatza noastra ?

Bobo,
Tu la ce fel de reactie te refereai cand scriai asa ceva ?
"cand spui ca vorbeati de toate, ..nu stiu de ce nu te cred... si ca sa fiu mai plastic... daca kumva din nu stiu ce intamplare prietenul tau ala adevarat iti vedea corpul gol-golut, crezi ca nu avea nici o reactie?"
Si raspunde-mi te rog care din noi doi se gandeste mai mult la sex ?




<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Mirabela Iucu pe 10-04-2002 06:40 ]</font>
 
mira, se subintelege ca nu ma gandeam la o reactie endotermica, ci la una exotermica, nu la una de fisiune in lant ci la un lant de fuziuni.

la intrebarea cu ganditul, ma voi abtine in a raspunde, pentru ka orice raspuns ar presupune o speculatie care presupune prea mult subiectivism din partea mea, mai mult decat atat orice varianta de raspuns ar putea fi interpretatata drept jignire la adresa ta si eu asta nu urmaresc. Daka m-ai intreba cine din noi doi a scris pe moldova net despre sex - raspunsul este yo.

ca sa pricepi si mai bine reflexele care tin de sexualitate.. te intreb, cand vezi o persoana, banuiesc ca remarci aproape imediat daca e barbat sau femeie?
 
Bobo draga,
Un lucru nu inteleg : despre ce vrei sa discutam , cand eu vorbesc despre sexualitate tu vorbesti despre sex si invers bineanteles.
Hai s-o dam la pace,ok !
 
mira pausha,
tokmai asta e baiul, sexul nu e ceva rupt de sexualitate, doar sexualitatea este ceva mult mai amplu , care include si sexul...asta incerc eu sa-ti spun in ultimele 10 mesaje, iar tu am impresia tratezi aceste kestiuni ka pe doua lukruri absolut diferite. Apelul la pace e frumos, dar noi doi nu am fost nici macar o clipa in razaboi, poate doar intr-un asa numit razboi al "sexelor". desi, poate nu mi-ar displace o batalie doua cu tine de natura sexuala :grin:

fie pace intruna!!!!
 
Bobo draga,
La fel de frumos ca si mesajul meu de pace si provocarea ta la una , doua batalii este draguta , dar exact lucrul asta nu il inteleg eu : de ce unii oameni se gandesc numai la astfel de lucruri !
:yummy:


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Mirabela Iucu pe 10-04-2002 11:03 ]</font>
 
ei numai la asta...in general oamenii sunt liberi sa se gandeasca la ce le pofteste inima, e singura libertate reala si palpabila a omului, in rest sunt baleverne...

daka tot m-ai provocat, ma gandeam si la un preludiu frumos si la un desert pe masura....
dar tu la ce te mai gandesti mira, de obicei?
da-mi un exemplu, de ganduri care te framanta....
 
Atunci cand nu ma gandesc la probleme legate de serviciu , gandurile mele o iau razna, spre exemplu acum ma gandesc la tine la cum arati tu ,ce se ascunde dupa duritatea asta afisata,cine esti tu de fapt,ce fantezii zboara prin capul tau!
Multumit ?
 
scumpa mira, contrar aparentelor, bobo nu este chiar asa un dur, desi poate fi extrem de dur cand vrea.... sigur sunt magulit de faptul, ca printre sumedeniile de probleme care te macina ai gasit un lokshor si pentru bobo.. ref la multumire...bobo e un personaj vesnik nemultumit...interesanta dilema asta..who the fuuck is this bobo si inka cool? mda...

si eu incerc sa mi-o imaginez pe mira, chipul ei, formele ei, gandurile ce-o framanta, tainele... ce fain poate fi jokul imaginatziei..nu?

bobocuimaginatul
 
Daca pana acuma opiniile noastre s-au batut cap in cap , cred ca acum daca ar fi sa deschidem o tema unde sa ne jucam cu imaginatia ne-am intersecta deseori gandurile!
Prietenii si apropiatii imi spun "miraj" !
 
mira pasarica,

ai onoarea tu sa deschizi o astfel de tema, daca doresti cu adevarat, voi sustine imaginatia ta cu roadele mai bune sau mai rele ale frinturilor boboiscene...dat , te avertizez ca obishbuiec sa port batalii imaginare, dar de obicei imi place sa cred, constructive....

unpupicipefruntedelabobo :ciupos:
 
dar sunt atatea alte lucruri cel putin la fel de importante, familia, copii, cariera profesionala, chiar demnitatea nationala...
nu putem simplifica si reduce totul la sexualitate.. eu cunosc barbati pe care nu-i interesez sexual sub nici o forma (adica nu vor sa mi-o puna, ca intre barbati) si cu care discutam prieteneste multe probleme. daca ma intrebati de visele mele sau ale lor, acestea sunt doar nebunii ale viselor.

un gand de la cineva
 
cineva,

nici nu insinuam asta....nu reduce nimeni tot universul la sex...desi sexul este un motor al dezvoltarii omenirii :lol:
 
mdeah..ma rog.

raspunsul era reproducerea. Cineva acolo sus ne iubeste....

banuiesc, ca esti la varsta cand nici pentru tine sexualitatea nu e un subiect exclusiv din cartzi ji auzite?
 
cind un tip claseaza subiectul sexului la categoria celor mai putin importante in viata, concluzionez ca se afla in una din doua situatii: fie nu are nici o problema datorita partenerei pe care inca o doreste si care ii satisface pofta la discretie, fie chiar are probleme legate de sexualitate.. oare care e situatia lui donviper al nostru, in ce categorie se incadreaza?
 
Back
Top