Masini

shefu;199571 said:
Baieti , duceti-va la Moldexpo , ca merge salon auto 2008.
Astept impresiile pe forum !

Daca puteti veniti la Bucuresti, unde o sa fie luna asta SIAB(Salonul International Auto Bucuresti)
 
shefu;199571 said:
Baieti , duceti-va la Moldexpo , ca merge salon auto 2008.
Astept impresiile pe forum !

Am fost la MoldExpo doar ca sa vad colectia de BMW-uri....mmm...ce fericire pe mine cand respiram aerul BMW-ului 118i ...masinica asta o vreau de ceva vreme (sau 120, 130 din aceeasi serie..sport/compacte/stilate ..doar ca nu avea salonul din piele...atasat o gasiti, pentru necunoscatori e aia de culoare alba:D) ...DAR...BMW-ul 730d ..ee....nu pot sa redau starea mea in cuvinte...ar fi incorect din partea mea...eram pur si simplu Excitata:D si in al noualea cer!...salonul de piele de culoare bej, aerul aristocratic:)...
in rest..masinute multe...nu am dat prea mare atentie la celelalte..a fost un AlfaRomeo dragutz, un Mercedes si un Audi...cam astea mi-au placut...Atasat le vedeti. :)
 
PiggyEFromHell;200339 said:
Eh Rapax, sa vezi ce se face la salonul auto din Bologna...:D.

Stiu. Eu ii urmaresc pe italieni in domeniul asta. Cu atatia carosieri celebri e si normal sa le iasa niste caroserii de prima mana. Si asta nu de azi, de ieri. De multa vreme. Am o gramada de poze cu masini italiene adunate. In special Alfa, Ferrari, Maserati( a existat pana prin '95 un 3500 GT argintiu si in Bucuresti, pe care l-am fotografiat pe vremea lui Ceasca), caroserii speciale, etc.
Sa vezi ce pregateste Mercedes!
 
linar;200355 said:
piggye sa bagi poze de la Expo...cu masini..nu cu fete:D

Aaaa... daa? Ah, la mine fetele si masinile intra in acelas topic:D.

Da Rapax, am vazut niste prototipuri, de fapt poze, pe net. Am ramas uimit de noile modele. Foarte frumoase.
 
PiggyEFromHell;200540 said:
Imi place site-ul... am facut si testul wich care are you :D, mersi Rapax.

hmmm..oare de ce nu ma surprinde rezultatul testului?:D a.. piggye?:p
 
ar fi pacat sa afirm asta...pana acum Ferrariul era pe Desktopul meu:D....unul tare fine..am uitat modelul...piggye stie:)
 
linar;200636 said:
ar fi pacat sa afirm asta...pana acum Ferrariul era pe Desktopul meu:D....unul tare fine..am uitat modelul...piggye stie:)

Mai vechi? Mai nou? Daca vrei postez o Alfa Romeo unicat.
 
linar;200546 said:
hmmm..oare de ce nu ma surprinde rezultatul testului?:D a.. piggye?:p

intrati pe [ame="http://www.youtube.com/watch?v=jCu1SWgqU0w"]YouTube - Audi Q7 3.0 TDi Vs. BMW X5 3.0d Vs. Mercedes R 320 CDI[/ame] pentru a vedea un test a celor puternici!!!
 
linar;200546 said:
hmmm..oare de ce nu ma surprinde rezultatul testului?:D a.. piggye?:p

intrati pe [ame="http://www.youtube.com/watch?v=jCu1SWgqU0w"]YouTube - Audi Q7 3.0 TDi Vs. BMW X5 3.0d Vs. Mercedes R 320 CDI[/ame] pentru a vedea un test a celor puternici!!!

Astept parerile voastre !
 
Rapax, e preferatul meu 612 Scaglietti... de fapt ala e versiunea 612-60.

linar... am raspuns corect la toate intrebarile in afara de una.. si imi plac ferrari-urile:D
 
PiggyEFromHell;200672 said:
Rapax, e preferatul meu 612 Scaglietti... de fapt ala e versiunea 612-60.

linar... am raspuns corect la toate intrebarile in afara de una.. si imi plac ferrari-urile:D

Vezi ca pe site-urile cu fotografii spion o sa gasesti un 599 cu modificari la capota motorului. Foarte interesanta.
 
Stiati ca prima masina de conceptie si executie romaneasca a fost fabricata in 1945? Trebuia sa intre in productia de serie dar intre timp intrasera rusii intara si s-a ales praful.
 
Back
Top