Masini

Ma rog, pot zice ca Q7 imi place, e impresionanta. Si ideea lu' Jorik n-ar fi rea dac statul ar cumpara tuturor cate o masina in loc sa refaca in stilul lor drumurile.
 
Jokey;203990 said:
La noi, in Chisinau, situatia cu drumurile nu este mai buna, asa ca ne cumparam cite un Audi Q7 :D, macar suntem protejati de gropi

Am auzit ca pentru terenul accidentat cel mai bine e sa folosesti Leopard II sau Abrams A1. Iar ceilalti nu au decat sa se loveasca de tine.
 
Jokey;203857 said:
Eu, as alege un Audi Q7 in jur de 60.000 - 70.000 mii EUR sau
un Jaguar CXF.
Insa am sa mai lucrez un pic pina la ele. :D

Si eu mi-as alege Q7. Este super, cind ma uit la vreun test intre Q7 si altii din clasa sa, ii rupe fara probleme.In plus cind vad vreo unul prin oras,observ ca nu-s singurul care intoarce capul sa-l priveasca.Iar daca nu va vine a crede ca consuma 10litri de diesel, este adevarat, in toate testele se confirma aceasta.
 
Daca ies pe strada cu asta, sau chiar cu un Trabant echipat astfel, mai multa lume o sa intoarca capul sa se uite mai bine. Intorsul capului dupa o masina nu este un criteriu valabil. La fel se intampla si cand vezi o masina frumoasa si una urata.
 
Se pare ca da. Poate cu usoare modificari. Este ceeace se numeste in presa "proiectul Dino. Se pare ca mai e o masina in pregatire. Una cu motor in fata.
 
La stiam, dar sunt in principal interpretari ale unor designeri particulari . Se pare ca imaginea aia ar fi cea mai apropiata. Mai am o imagine spion a botului modelului cu motor in fata in care apar doua bosaje(umflaturi) pe capota motorului.
 
as propune in continuare sa vb de masinile de mina a 2 de pe piata din moldova.
Ce pareri aveti referitor la preturi....calitate....se accepta si parerile referitor la masinile recent importate si de configuratiile lor....
Deci PARERI,REPROSURI,ANALIZE...
 
Back
Top