Masini

AAAAAAAAAA LOL!!!!Dap eu conduc bine yn comparatzie cu dansa...
7cb161b685798a3afc3b78b06030b750.gif
 
Amuzant filmuletul dar se vede ca este "facatura". Asazisa "eleva" de fapt stie sa conduca foarte bine(uitati-va cum nu se uita dupa schimbatorul de viteze, lucru frecvent la incepatori). Fals dar amuzant ca si coditele din par.
 
Vai, atotobservatorul Rapax a constatat ca fata nu se uita la schimbatorul de viteze...Nu mai este facatura...Poti tu exclude faptul c-ar fi avut in prealabil din plin posibilitatea sa se antreneze pe penisuri pina la starea de reflex conditionat?!
7cb161b685798a3afc3b78b06030b750.gif


...da de fapt uite cit de stangaci si ataxic il gaseste...nici de asta nu e buna :D:D:D
 
Kara;203199 said:
Vai, atotobservatorul Rapax a constatat ca fata nu se uita la schimbatorul de viteze...Nu mai este facatura...Poti tu exclude faptul c-ar fi avut in prealabil din plin posibilitatea sa se antreneze pe penisuri pina la starea de reflex conditionat?!
7cb161b685798a3afc3b78b06030b750.gif


...da de fapt uite cit de stangaci si ataxic il gaseste...nici de asta nu e buna :D:D:D

Se vede ca te pricepi foarte bine. La masini, desigur. Si la condus masina.
 
pai in primul rand nu este vorba de cele mai urate. dar mai mult proaste. adica este implicat si aspectul, dar si utilitatile sau ideea....

bun, nu m-am uitat la toate, dar mie Hummer-ul imi place in general, cu conditia sa fie negru. este adevarat ca ceea ce au ales ei sa puna pe site, nu este chiar simpatic, insa sunt masini interesante. nu sunt pe toate gardurile si destul de exclusive.
 
Da, ai dreptate. Nu au publicat criteriile dupa care au facut selectia. Si mie imi place Hummerul(primul model) desi nu mi-as cumpara unul( foarte gurmand). Mai apare pe lista si Ferrari Mondial care numai masina proasta nu a fost(vazuta si ascultata). Cu multe altele sunt si eu de acord.
 
bmw seria 7... de ce: The trouble was that the iDrive was hard to work.
apu da, la americani tre ca la cresha sa le faci/aratzi totul...
 
majoritatea masinilor urate din 1990-prezent, sunt cu precadere americane... ma asteptam... si cat de mult urasc eu Fiat Multipla...uh..da..hate it...cred ca design-erul era beat..sau se gandea la cu totul altceva.
 
Aiurea... multe masini sunt intr-adevar putin utile... dar rele n-as zice. Acelas Lamborghini LM002 care ar fi Hummer-ul anilor '80 si '90, productie italiana. Ultima versiune de LM era un offroader adevarat. Sigur, ca si Hummer-ul, in mare parte inutil si cu o sete de temut. Dar e la fel de adevarat, ca era o bijuterie fata de Hummer, care e de proasta calitate la interior.

Rapax, dar e adevarat ca acel Ferrari nu se ridica chiar la nivelul exclusivitatii marcii.
 
Ferrari Mondial.Si totusi cu motor V8 in pozitie centrala, patru supape pe cilindru si patru locuri adevarate inclusiv la decapotabila. Si cu succes comercial.
 
Eu, as alege un Audi Q7 in jur de 60.000 - 70.000 mii EUR sau
un Jaguar CXF.
Insa am sa mai lucrez un pic pina la ele. :D
 
Jokey;203857 said:
Eu, as alege un Audi Q7 in jur de 60.000 - 70.000 mii EUR sau un Jaguar CXF.
Insa am sa mai lucrez un pic pina la ele. :D

Pot sa te intreb la ce iti trebuie o masina atat de mare si greoaie ca Audi? In privinta Jaguarului, pe unde o sa circuli cu el? Astea ce au?
 
Rapax, Audi Q7 nu este masina mare, este un jeep obisnuit cu motor de 300-400 cai putere, care consuma in jur de 10l motorina la 100km, daca te uiti mai atent se vad prin oras, este o masina minunata.
Jaguarul este acelasi Mercedes din 2007, nu prea conteaza modelul. Dar daca te gindesti la drumuri, pai atunci pentru ce lumea isi cumpara Lamborghini si Ferrari. :)

Modelele tale imi plac, insa mai bine imi cumpar niste adidasi ... :D
 
Jokey;203965 said:
Rapax, Audi Q7 nu este masina mare, este un jeep obisnuit cu motor de 300-400 cai putere, care consuma in jur de 10l motorina la 100km, daca te uiti mai atent se vad prin oras, este o masina minunata.
Jaguarul este acelasi Mercedes din 2007, nu prea conteaza modelul. Dar daca te gindesti la drumuri, pai atunci pentru ce lumea isi cumpara Lamborghini si Ferrari. :)

Modelele tale imi plac, insa mai bine imi cumpar niste adidasi ... :D

Am uitat sa te intreb in ce tara si oras traiesti. Audi Qx masina minunata? Dumnezeule! Ala care l-a desenat a uitat tot ce a invatat la scoala! Culmea e ca atunci cand era sef la design la Alfa Romeo a desenat Alfa 156 si 147. Cand a trecut la SEAT a desenat niste mizerii. Acum este sef la Audi si deseneaza masini botoase. Jeep? Poate vrei sa spui masina de teren? Sau SUV? Jeep este marca inregistrata. Obisnuit? La dimensiunile alea? Inchipuie-ti ca le vad zilnic prin oras luand virajele greoi si incet si apoi depasind viteza legala ca sa te prinda din urma. Si eu am un motor amarat de 90 CP. Si diesel pe deasupra. 10 litri la suta? Poate cand sta!
Jaguarul nu este nici un fel de Mercedes. Marca Jaguar face parte din grupul Ford, nu din Daimler-Benz. Cat despre cei ce isi cumpara un Lambo sau un Ferrari, pe ei pot sa-i inteleg mai usor. O fac din pasiune sau fudulie, si sunt destule si alea.
Iti cumperi niste adidasi Puma sau Nike?
 
Rapax. :)

nu am vrut sa ma bag in amanunte, imi place Q7, ca imi place si gata, asa este si cu Jaguarul.
Cit de 10l la 100km, verifica pasaportul lui Q7.
Bine ca stii mai mult, am mai aflat si eu cite ceva nou.
Cit despre adidasi, o sa atrag atentie la disignul incaltamintei, nu prea am probelme de a alege un brand sau altul.
 
Jokey;203983 said:
Rapax. :)

nu am vrut sa ma bag in amanunte, imi place Q7, ca imi place si gata, asa este si cu Jaguarul.
Cit de 10l la 100km, verifica pasaportul lui Q7.
Bine ca stii mai mult, am mai aflat si eu cite ceva nou.
Cit despre adidasi, o sa atrag atentie la disignul incaltamintei, nu prea am probelme de a alege un brand sau altul.

Scuze. Intrbarea cu adidasii a fost o intrebare capcana. Pantofii de genul acesta se numesc pantofi de sport, marca Adidas, sau Puma, sau Nike, etc. Si mie imi place Jaguarul dar mi-ar fi mila sa-l omor in Bucuresti.
 
La noi, in Chisinau, situatia cu drumurile nu este mai buna, asa ca ne cumparam cite un Audi Q7 :D, macar suntem protejati de gropi
 
Back
Top