Pasiuni care va hranesc sufletul...

Va rog reveniti la tema (asta inseamna si sa abandonati discutia despre kg lui oby, puteti vorbi despre ele la "medicina", nu aici). Nu sterg floodul pt ca spencer a primit vreo 2-3 avertizari pt mesajele de aici si cred ca trebuie sa ramana online, sa se vada pt ce a fost penalizat. Daca nu-i nevoie de ele, poate le sterg mai tarziu.
Deci revenim la pasiuni care ne hranesc sufletul.
 
Sunt pasionata de animale salbatice,in special de pisici salbatice.Par a fi cele mai perfecte creatii.In rest sex, bani si droguri!!!!!!!!!!! Just gluma.
Imi place foarte mult sa cint shi sa ma zbintui dupa Jazz, uneori chiar prind ritmul..........
 
radub;145048 said:
Adrenalina, te cred pe cuvant. Nu de alta, dar nu sunt prea priceput cand vine vorba de psihilogie, in special cand se discuta despre psihopati, etc. Cel mult pot sa ma autoanalizez, dar mi-e frica de faptul ca s-ar putea sa identific si la mine cele 3 caracteristici de care vorbeai :)

adrenaina are dreptate, in fiacare din nou exista un germene de nebunie (generic vorbiind) numai ca fiecare isi da seama si incearca sa le mascheze. Cikare nus-si dau seama de existenta lor si, respectiv, nu le maskeaza sunt considertati de toti nebuni. sa Iei asa, toti putem fi caz clinik si kred ka uiuiuiu ce se poate descoperi in mintea unuia.
 
Sunt pasionat de fiica mea.. sper ca va fi cel mai tanar forumist de pe moldova.net.. si nu va fi banat dupa primul post :D
 
a? what? serios?
tu aghe acum zici? :D
Felicitari!!! :D
sa va fie sanatoasa si sa va bucurati de ea si ea de voi :)
 
misto...subiectul.., pasiunea mea...de fapt visul meu...ador din totdeauna filmele, in special musicalurile, actorii pieselor de cabaret de pe broadway...(new york city)...e uimitor cum de acolo, un simplu actor la unul din miile de teatre de cel mai faimos bulevard al lumii>, ajunge la hollywood...si devine o personalitate..un om realizat...fiecare secunda a vietzii mele e concentrata in asha fel inkt studiez, invatz si visez pt a ajunge acolo...
pt cei kre poate nush..broadway=ul e cel mai faimos bulevard din lume..iar in intersectzia lui cu 7thavenue e TimesSquare...tot ce se poate numi publicitate, viatza de noapte, trenduri in aproape orice, filme...muzik..moda...pe broadway sunt la ele aksa...
sincer nu ai cum sa nu itzi doreshti sa nu aj acolo...shi sper k intr'o buna zi broadway sa fie myway....asta e marea mea pasiune
 
marea mea pasiune e sa ajung intr-un loc linistit, fara nici o urma a evolutiei umane. Sa fie liniste, sa nu existe telefon, tv, electricitate. Sa fie cald tot timpul si sa am o apa (limpede) in care sa ma balacesc cit am chef (adica mult de tot). O fi Broadway-ul cel mai frumos loc din lume (sorry SweetKeo) dar m-am saturat de aceasta noua forma de canibalism, de locuri in care oamenii se maninca intre ei. VREAU LINISTE!
 
Crs...cat de bine te inteleg...la asta ma gandeam azi dimineatza...cand mergeam spre servici...NU vreau sa ma grabesc nicaieri...nu vreau sa am task-uri de indeplinit...vreau sa stau culcata pe iarba...cu fata la cer (asa cum am facut-o o singura data) si sa respiri un aer curat de padure...
 
Ciudati mai sunteti oameni buni. Ati imb imbatranit asa tare ca vreti liniste? Chiar daca fug de civilizatie impreuna cu un alt reprezentant uman de sex feminin, nu uit sa-mi iau telefonul. Nu imi place sa pierd legatura completa cu umanitatea decat in cazuri foarte rare.
 
eu sint de acord cu piggy aici :super: crs, ai sa dai de liniste si nu vei sti cum sa scapi de ea, cind vei ajunge in situatia ca numai sa stai trintit in iarba cu fata la soare si cu nimeni nu vei avea cum sa schimbi o vorba ,cred ca vei cauta cu orice pret civilizatie. Nu-mi plac satele chiar si europene sa fie, care sint mai curate de 100 ori decit Chisnaul, atitaliniste in ele, mai ales in timpul zilei. Poti sa-ti iesi din minti de atita liniste, la mine liniste doar in timpul somnului sa am imi trebuie in rest: oameni, oameni, si iar oameni, ei sint pasiunea mea. :) Eu daca nu vorbesc cu cineva intr-o zi pot sa-mi ies din minti.
 
dictionar, ideea cu statul la soare pe iarba a fost a mea:D....nu zic sa stau vesnic cu fata la soare....si sa lenevesc o viata intreaga...sa nu fac NIMIC....stii tu uneori simti nevoia sa te rupi de rutina zilnica...de sentimentul asta ca tre sa te grabesti undeva, pentru ceva...

iar faza cu statul culcat pe iarba...langa o padure ...unde si aerul e atat de curat...am trait-o acum vara (nu in moldova)...si nu eram singura...am avut cu cine schimba o vorba:D...iti recomand sa incerci...e un sentiment de libertate..si liniste...relaxare totala...
 
eu te inteleg linar... toata vara am vista la o cabana, langa un lac, departe de civilizatie, nimeni in jur.... simteam nevoia acuta de asa ceva... ca nu am reusit ii partea a doua... oricum sunt moment cand iti doresti liniste,mai ales dupa perioada grele din punct de vedere profesional... asa iti incarci bateriile...

si apropo de telefon pigyy... eu de fapt urasc telefonul... nu ai intimitate, vesnic suna... daca nu raspunzi lumea zice ca esti nesimtit... in concediu nu trebuie sa ai device-uri cu tine... pentru ca trebuie sate regasesti pe tine ca fiinta... :D mama ce profunda vrea sa fiua :D
 
:) yeap adrenalina...asa e...telefonul e inamicul principal pentru a avea o vacanta frumoasa, precum si internetul:D ...vreau pe o insula....
 
As vrea sa va vad cum o mai dati pe comuniunea cu natura kind incep a se catara gindaci pe voi kind dormiti , nu aveti unde face dush ,va musca plosnitele de fund si se inkilcesc paiangenii in cap :D
 
sunt de acord in totalitae cu voi in aspectul in kre am fugii totzi de agitaztiespre un loc uitat de lume...evident k ori cine ishi doreshte asta...dar inainte vreau sa traiesc...vreau sa raman cu impresia k le-am facut pe toate...apoi, dupa ce voi multzumit de realizari(din orice perspectiva a mea) nu voi cauta decat linishte...unde voi medita asupra a tot ce am creat, invatzat si trait...that is how I feel :)
 
Umbreon eu am fost cu cortul, am dorimit si afara, nu am avut dus, numai apa lacului... si a fost super... asa ca vorbesc din proprie experienta
 
Back
Top