Sinuciderea - o iesire ...

miro: care e concluzia celora spuse mai sus de tine? si zimbetul/risetul cela e "ne-v temu" cind zici "a nu le avea pe astea = a dori sa mori..."
si cum adica sa fii multumit de asta... ? cind vine vorba de moarte...
daca ai scrie mai clar sa inteleg exact ce vrei sa spui ... sau care e pina la urma pontu tau? ce concluzie sa-mi fac daca nu mi-i clar ce-ai scris acolo?
 
bai de ce nu te'ai sinucis, ce nu intelegi nu are nimeni nevoie de tine !!!
si in genere pentru ce torturezi atata forumistii ?
 
poate tu chiar te simti torturat... chinuri de moarte? incerc sa te ajut si pe tine sa te saturi de viata ... saracutu... daca asa tare il tortureaza pe zop lumea asta rea de pe Net cum sa vrea sa mai traiasca?
 
bai da tu nu eshti om serios :)
uite eu de exemplu tot vreu sa scap de h00neaua asta , shi poate a s`o fak , ynka ma mai ghyndesk , da daca spun ca fac ap o fac :(
numa ka ideea ta ku kutzytu` o fost idiotzkaia , tre sa gaseshti un mod mai original :) :lol:
 
Parca vad ca cind esti cu nervii la pamint si nu gasesti nici o iesire din situatie, stai si te ghindesti la o metoda originala de a te sinucide.. :lol:
Eu nu as face-o.. Cit de rau o sa-mi fie.. Imi iubesc prea mult viata 8)
 
ba mafiotule....nimeni nu ma tortureaza...in net stau demult si debilandri ca tine am mai vazut...tot felu de tipi ratati mereu in depresia de care nimeni nu are nevoie si is gata sa faca orice numai sa atraga cumva atentia celor din jur...si daca chiar asa de tare te intereseaza starea mea de spirit sa stii ca ma simt mai bine ca niciodata si tot in merge super ciotkos...
nu am nica cu tine, da sunt sigur ca daca te'ai fi sinucis nimeni nu ti'ar fi simtit lipsa :wink:
 
zopiryon said:
ba mafiotule....nimeni nu ma tortureaza...in net stau demult si debilandri ca tine am mai vazut...tot felu de tipi ratati mereu in depresia de care nimeni nu are nevoie si is gata sa faca orice numai sa atraga cumva atentia celor din jur...si daca chiar asa de tare te intereseaza starea mea de spirit sa stii ca ma simt mai bine ca niciodata si tot in merge super ciotkos...
nu am nica cu tine, da sunt sigur ca daca te'ai fi sinucis nimeni nu ti'ar fi simtit lipsa :wink:

mlia zop, tat mesaju o fost la os...numa asta:

da sunt sigur ca daca te'ai fi sinucis nimeni nu ti'ar fi simtit lipsa

no trebuit sa spui.. patsanu cred ca are parinti si alti oameni apropiati de unde sula shioarshelui stii tu daca cineva (a nu se citi ca nickname) ar observa sau nu lipsa lui? :-?
 
`Nightwish` said:
numa ka ideea ta ku kutzytu` o fost idiotzkaia , tre sa gaseshti un mod mai original :) :lol:
iaca m-am gindit la un mod mai putin dureros... sa te otravesti e cel mai bine...

da lu zop: tema asta e special pentru discutii despre suicide... despre acei care vor sau au vrut si se gindesc sa se sinucida. Asa ca daca nu-ti place -> marsh
deschide-ti tu o tema noua pentru povesti triste si plictisitoare depre cum iti petreci de multi ani viata ta amarita pe Net si despre oamenii ratati care te irita si cu care n-ai placerea sa comunici insa oricum o faci... Eu cred ca povestea ta e mai patetica si ma simt complet dezgustat de persoana 'neatale...
Cit despre impresiile "super-obiective" care ti le-ai facut despre mine fara sa ma fi cunoscut si despre modul in care iai in serios orice vorbulita si ajungi sa-ti faci concluzii despre oricine dupa aparente... am mai vazut noi de-aistea... crezi ca cineva da atentie "obiectivitatatii" tale de doi bani si chiar te simti asa important si iti pare ca orice "naste" in cerepocu cela al tau merita sa fie luat in seama? Fuuuu... mie de-amu mi se face greata...
 
:zzz: bai sulake...eu nu stiu cine sta mult in net, ca vad msg de'atala si la 2-3 noapte, cum se zice : get a life :wink:
nu'mi place ca tre sa mai vad aberatiile tale pe forum...am mai zis trebuia sa te sinucizi...oricum nu are nimeni nevoie de tine...cine ar putea avea nevoie de un tiganash cu putza cu mica , care'si poate exterioriza energia sexuala platind curve de pe "naberejnaya"
 
zopiryon said:
...eu nu stiu cine sta mult in net, ca vad msg de'atala si la 2-3 noapte,
Noptile mele, le petrec cum vreau, cit vreau, cind vreau... Iata de noptile mele albe pline de vampiri si tarakani sa nu te atinji ca e tot ce am mai scump :tu_mori:
nu'mi place ca tre sa mai vad aberatiile tale pe forum...
si inca mult timp n-o sa-ti placa... poate reusesc sa scap de tine... din partea mea ai toate urarile de sedere ne-placuta pe forum...
am mai zis trebuia sa te sinucizi...oricum nu are nimeni nevoie de tine...
Mai zi-mi, mai zi-mi... :D sa stii ca cel mai mult prefer sa fiu incurajat sa fac treaba asta... Cei care o tin una si buna: "nu se poate ca e pacat", "gindeste-te la cei dragi" ma plictisesc deja, nu sint intr-atita de originali ca tine... :lol:
cine ar putea avea nevoie de un tiganash cu putza cu mica ,
Ooooo... aicea de-amu ganioj... :lol: pina nu comparam sa vedem la care din noi e mai mare, cu martori de incredere care sa ni le masoare si sa fie facute public constatarile oficiale nici n-am de unde sti ca ai fi avut vreodata penis sau vapshe coaie (spre deosebire de amicul Nae care is sigur ca le-o avut numai ca le-o pierdut la razboi)... ian spune-mi mai intii : ti-ai masurat penisul in stare de erectie? Eu sint dispus sa cooperez intru aflarea purului adevar... Chiar stateam si ma intrebam daca mai e pe forum vreun baiat cu asa putza mare ca la mine... Cred ca un adversar precum zop e un concurent serios si vin timpurile grele in care voi fi detronat de pe pozitia fruntasa :cry:
care'si poate exterioriza energia sexuala platind [cenzurat] de pe "naberejnaya"
Ar fi cazul sa nu iai in serios mesajele mele daca nu poti deosebi ganiojul de serios... Cum puteam eu sa ma fyt cu cenzurate de pe naberejnaia daca sint inca virgin ? contradicton in terms :D
 
de fapt e mai intreresant sa vad cum un destept ca tine se pune in mintea unui prost ca mine...
cit despre avorturi... Poate ca facea mai bine maica-mea avort cum ai zis tu ca vreai, scapam eu de lumea asta... dar pe de alta parte cind vad asa gunoaie baryjnye de-al de tine imi schimb parerea... macar si pentru a avea cine sa te trimit in pyla... S-or gasi mai multi de-al de mine si scap poate lumea de rahatu de-al de tine din jur.
hmm... imbla cineva pe-aicea si sterge toate mesajele...
Melanio: poti chiar sa stergi toate tema cu "Sinuciderea - o iesire".
Daca trebuie incepem alta...
 
zopiryon said:
refuz sa vorbesc cu tine, pana nu raspunzi la intrebarea :
nu te'ai plictisit sa fii prost ?
raspunsul il gasesti mai sus, pacat ca n-ai belit ochii sa citesti atent:
e mai intreresant sa vad cum un destept ca tine se pune in mintea unui prost ca mine...
vezi ca nu poate fi vorba de plictiseala atita timp cit exista interes.
 
Back
Top