tsigarile

coolgreetings eu nici nu eram un fumator inrait dar m-am lasat cand m-am casatorit. dar tu cred ca n-ai inteles, sotia mea a zis din puct de vedere a unei femei, iar gusturile unei femei nu se comenteaza. asa ca, daca nu vrei sa fii ca o scrumiera cand te vei casatori lasate de pe acuma. :3man:
 
eu nu am ramas fara cuvinte pursisimplu imi place tema care am deschiso la inceput credeam ca nu va fi interesanta dar am observat ca aceasta problema este o problema foarte mare si ar trebui discutata mai intens nu numai 3-5 persoane :ciupos:
 
Niko da tu chear nu mai stii nimic?
Eu am spus multe la tema asta...
Daca voi mai gasi informatie la sigur ca voi mai scrie cate ceva nou...
 
cam se observa ca lumea incepe sa dispara dar tre de reeinviat tema aceasta.
Eu zica ca citeodata tsigarile te calmeaza dar pe de alta parte tsigarile numai itsi aduc mai multsi nervi :ciupos:
 
*xexe* pe vreme ce trece tot mai mult si mai mult timp, imi dau seama ca pentru mine ele deja reprezinta o modalitate de a gasi ocupatie fara mare efort... <- oribil, nu?
 
DonViper cu asta shi se incepe intrebuintarea tigarilor...cu gandul ca ma voi linisti daca voi fuma este ceva care ti se inspira ca daca fumezi te vei linisti...
 
de fapt cool, ce inseamna doar tsi se pare? Daca omul se simte mai linistit, e oare o impresie falsa tot timpul?.. :smile:


`Cheerz,

-Andrei.
 
de disparut sa stiti ca nu prea dispare lumea dar sunt probleme cu site-ul. eu de ex. ma chinui de vreo 10 zile sa intru si nu pot. am scris asta si in stiri generale pt webmaster sper sa fie bine pus daca nu sa-l mute cine poate unde trebuie.
dar in privinta fumatului eu sunt contra cate argumente nu mi se vor aduce pro pentru ca fumatul eu il vad ca un viciu si atat. desi fratele meu doctor rade de mine ca "vreau sa mor si sanatos". asta e, fiecare se prosteste cu ce poate.
 
Hmmm niko eu intru fara probleme...sunt doar unele cazuri cand tormozeste asha , dar astai fignea
Eu de exempu sunt contra fumatului la minori...dar deacum la aceilalti faca ceor vrea
 
este un viciu cred de neoprit deacuma. s-au facut studii si s-a ajuns la varste de 4-5 ani la care pustii se apuca de fumat. asta e deja grav.
 
Este foarte grav lucrul acesta mai ales la noi in moldova caci in alte tari nu cred ca copii se apuca de fumat la asha o varsta... vina ca copii se apuca de fumat este saracia... adica parintii nu mai au grija de copii din cauza saraciei...
 
Back
Top