VIATA ARE GUST DACA:...

Viata are gust cind ... dai pe forum de "avatar"-uri sub forma de "shpritz" si te "prikaleshti" (nebunia umana nu are limite) ...
 
De fapt, la origini viata e un pacat, asta noi incercam sa ii dam diferite "gusturi" cu deferiti "coloranti" ...
 
"iar seringa e un "colorant" foarte colorat" - daca o spui tu asa, inseamna ca asa e :lol: , iti doresc o zi buna ...
 
wow...cuiva i s-a facut jali de mine...cred ca am inceput chiar sa debitez tampenii...sorry, n-o mai fac, nu vreau sa-ti mai frang inima...dar viatsa are gust cand aberezi si lumea te crede, nu crezi?
 
cand voi avea si eu un soare ca al tau, arina, deasupra capului, poate ca ma voi lasa de magarii si alte chestii urate pe care le fac pe aici si pe dincolo...vrei sa mi-l imprumuti si mie? :oops:
 
apoi de-ar fi doar aberatii...atunci, da, ar avea ceva gust...caci stii sa manipulezi emotiile altora :lol: dar daca nu-s aberatii si e adevarat, nu-i chiar minunat.

soarele singur du-te si ti-l cauta. daca il imprumut pe al meu, nu ajiuta, tre sa-l ai pe al tau.
 
Din ce in ce mai sigur o sa mor singur, desigur
Sunt nesigur cand vine vorba sa-mi calculez timpul
Cu timpul incep sa ma obisnuiesc cu ideea
Ca nici unul din noi n-o s-apuce varsta a III-a.
 
Daca maninci coltunasi (ah ce pofta am, de ani de zile nu am mai mincat) si nu ma refer la partea arsa a lor...
 
Back
Top