VIATA ARE GUST DACA:...

acela care sta bine cu moralul vrea sa spuna ca el iubeste viatsa si ai iubeste pe cei de pe forum :wink:
 
cauta in sufletul tau si vei gasi acel moral tu dar la noi esti o femeie foarte desteapta :wink:
 
Viata are gsut... daca.. mai binee zis atunci cynd eshti optimist.. principalu'... sa crezi in tine si in cei din jur.. si sa shtii nimic nu e intymplator.... si este undeva.. cineva caare se gyndeshte la tine...

Eh.... viata e frumoasa.. si merita traita din plin! :wink:
 
viata.......ce e aia viata, cind la noi e bine si merge super atunci si viata are gust dar cum putin apar prbleme incepe a ne dizbate de pe drumul care mergem... nu intotdeauna viata are gust........dar oricum e frumoasa aceasta viata fie buna sau mai putina buna........ totul depinde de noi insine, cum ne vom stradui asa si vom trai asa si vom simti gustul vietii :wtf:
 
...Viatsa are gust

-daca constietizezi faptul ca e posibil sa nu termini de citit acest mesaj ...
..viatsa are gust daca macar odata ai vrut sa nu te mai trezesti a doua zi dimineatsa ....si trezindu-te totusi ai zimbit ..... si ai crezut in faptul ca soarele de afara itsi zice ca inca nu a venit momentul .......
Viatsa are gust daca stai gindindu-te la cursurile de miine ..si la ce zi grea o sa fie ...si cu toate acestea itsi zici "Viatsa si asha e prea scurta ca sa dorm si noaptea asta" :)
 
...ai un cyine shi ...yl iubeshti, shi yl scotsi afara, shi vorbeshti cu el (visul meu de mititica - un vis ynca neymplinit) :)
 
shi multe vise neimplinite in tara shi viata asta...da tu mai zici ca poti sa faci tot ce vrei tu shi sa nu depinzi de nimeni...chiar shi cainile iti demonstreaza ca traieshti in societate, nu in padure, shi faci tot, sau macar o buna parte din ce-ti dicteaza ea...da un caini vrau shi eu, da unu rau de tot. ei da daca ii drep ca toti cainii seamana cu stapanii lor, apu nu shtiu di undi o sa ia el rautatea.... :ciupos:
 
nu stiu de ce eu mereu ma gandesc la mancare.

viata are gust daca mergi aiu/rea prin parc, fara nici o grija, zambesti soartei si admiri totul imprejur.

ei, nu stiu ce m-a apucat
 
uuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!
asha-mi mai plashi sa hoinaresc aiurea prin parcuri, paduri, pustiuri shi gunoieshti...nu vrei sa-ti fack companie intr-o zi? poate prindem gustu...
 
aista shi-i sablazn??? eu de fapt...chiar n-am cu shini umbla aiurea...da-ni plashi...shi mai vrau sa vad shi mai ai prin capu tau plin cu...lucruri frumoase, desigur... :lol: :ciupos:
 
Viata are gust daca .... papi bine dimineata banane cu tartine si cu suc .... dupa un seminar interesant .... seminar de incheiere a unui proiect, dar oricum interesant... :)

E gustos sa fii activ social ! :)
 
:) He-He .... dap cum altfel .... era gustos ... :) seminaru am invedere. Dar daca sa vorbim asa serios, mi-a placut atmosfera degajata !
 
viatsa are un gust deosebit de euforic atunci cynd dupa mai mult timp de pregateli pt un eveniment oarecare, el totushi se yntympla shi se finalizeaza excelent de bine!!! :ciupos:
 
Back
Top