Andy's Pizza Chisinau!

cei la care ghioaraie(o trebuit putsin timp pina sa descrifrez intselesul) matsele, se uita la cei care se pupa, si le ghioaraie si altceva.

:smile:
de simburi am numai o mentsionare: s-o deschis centrul pentru copii talentatsi Lastarel ... materiale variate de lucru :smile:
 
p/u cei care ashteapta ei au in meniu 'rabdari fripte' :smile: , unora li se serveshte gratis, pe altzii ii costa nervi... dar bine ca se sfirsheshte totul cu un 'happy end'
 
Lucky 13, FOARTE bine spus:)
Ingerica, da' ian spune unde e aista "Lastarel", ca poate, mai shtii, ma mai inscriu:))
 
tebe ato ne grozit......... :smile:

pentru informatsii adaugatoare contacteati-ma pe privat. nu vreau sa fac reclama pe Forum :smile:
 
AA, adica aishi reclama "besplatnaya" nu se permite...:smile: Bun dara, mai vorbim noi shi pina la urma tot aflu eu unde-i "Lastarel":)
 
Itzi shochez inocentza?? Asta ce-ar mai trebui sa-nsemne? :smile:
Ei dara sa lasam noi pe Lastarel shi mituiala aaici pe forum, ca mai vorbim noi shi asha... :smile:
 
Daca doriti sa va odihniti la o ...:::Andys-Pizza:::... viniti la sculeanca la un filiat .Stiti ce cool.Au si un fel de atmosfera buna.
 
cu un an si ceva in urma de citeva ori pe saptamina dupa ore mergeam cu prietenii la andy's, dar acum nu mai e nici un pont, , deservirea lasa de dorit (doar ei sint tari) si majoritatea se duc acolo doar ca e la 'moda'.
la sigur ca daca cineva sar ocupa cu putina reclama pe moldova.net, pe mirc shi in alte parti, orice terasa, pizzerie sau cafenea in foarte scurt timp va deveni la 'moda'.
eu de ez prefer localurile mai linistite, fara multa populatie si unde nimeni nu scuipa in berea sau sucul meu shi al prietenilor meu
dar fiecare cu opinia sa! :D
 
Iaka asha dupa un timp indelungat am fost la Andy's pizza... sa stiti ce placere am avut sa mananc pizza lor.. caci acolo unde eram eu pizza era rahat nu alt ceva!
 
iaka citiva useri moldova.net la Andy's :)

moldovanet.htm


sarbatoritul era coolgreetings :)
 
ok,in fond,Andy's Pizza are cu ce se lauda,e drept,pizza la ei e mai ca lumea decit in alte localuri care pretind a vinde pizza,dar te servesc cu "incercare culinara locala mai mult decit dezgustatoare".Bine,asta e una,dar nu vreau sa par prea pretentioasa,insa daca citesti mai in detaliu meniul alora de la Andy vezi ca au cam dat-o in bara.Spre exemplu;paste carbonara,la ei se fac cu ciuperci si mai nu stiu ce,ori in paste carbonara numai nu ciupercilor le e locul(ele se fac exclusiv din sos de sminina cu albus de ou,plus feliute de jambon ).Sa fie asta oare singurul punct negativ ?????????????????????? Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,pe departe nu e singurul si cel mai flagrant e lipsa de cultura a chelneritelor(nu e o generalizare,bineinteles,caci oameni sunt diferiti si poate eu nu am avut ocazia sa le cunosc pe toate lucratoarele),care te "trateaza" in rusa,cu indiferenta si pierdere de timp.Si asta pe mine ma scoate din sarite,caci uita fetele astea ca tocmai datorita tie ele isi au salariul.
 
Ali...problema limbei ruse am avut-o si eu vara aceasta...nici una din chelnerite nu cunostea limba romana :)
INsa tot la ei veneam caci pizza lor este super :)
 
Back
Top