cand v-at indragostit ultima data?

3 saptamini in urma. Cind am facut cunostinta cu ea m-am impiedicat si am ramas fara cuvinte in acelasi timp...Abia peste 5 min de discutie cu ea am revenit la normal.Bine ca fata m-a inteles da alta putea sa creada ca nu sunt sanatos...
 
Nephertity said:
A fost vreo doi ani in urma si de atunci nu mai gasesc o persoana potentiala.
Oare-i asa de grav?
Persoana, potentiala.. :) mi-a placut..nu stii niciodata Nephertity, dragostea poate fi mai aproape decat crezi tu... Cred ca fiecare din noi are "potenta", dar nu fiecare iubeste in acelasi fel, fiindca daca ar fi asa...nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar fi ales din planeta noastra... :) Iubeste Nephertity... :)
 
:vino: in august...:rusinat: si de atunci nicicum nu pot sa ma dezdragostesc... oare e grav? :visez:
 
cred ca e mai mult o aiureala,dar in fine o sa astept sa vad ce cataclisme poate produce....daca e vorba de o iubire searbada,am experimentat-o deja,vreau cu totul ceva nou si nu iluzii care se pierd in vant la primul pas facut.
 
de'acord ku [K], mai degraba fiecare din noi ii ka un shoarece de laborator :) pe care se fac experimente.. nu te potzi opune shi nici fugi.. ori experimentu are succes ori suferi consecintzele.. ;)

[K] dar ref la mine.. cine, cum, unde, cand, am sa spun de'am daqa va fi totu ka-n karte, daq nu.. posibil sa nu mai spun.. dar la nu nish nu vreu s ma gandesc.. tind spre da amu :)
 
hmm...vara trecuta m-am indragostit...de fapt nu mai tin minte era dragoste sau doar o atractie,in fine,deja nu mai conteaza
 
eu m-am indragostit o data de un patsan mai in virsta decit mine cu 7 ani si cred ca si dinsului ii placea de mine ,insa vrind sa ii aprind pasiunea pentru mine ma aratam indiferenta fata de el,il tratam ca pe un simplu amic,vedeam ca sufera insa nu ma opream,pentru a-l face mai mult sa ma vrea,pina cind cred ca s-a resemnat si nu a mai vrut sa-mi vorbeasca,..nu stiu daca ar trebui sa regret
 
Fiecare a dat o referinta temporala neimportanta si dupa a zis ceva despre relatia sa ca ar fi intr-un fel sau altul...ce ar sa adaugati si un calificativ adecvat relatiei avute sau actuale... daca aveti curajul
:super:
 
Back
Top