Complexele si resentimentele la moldoveni

_victor_ said:
Filip, nu-ti pare ca mai toate thread-urile unde apar mesaje de-ale tale se transforma in :spam:? :plictisi:

Take a minute to think about it ... ;)

Nu mi se pare. Dimpotriv, temele lansate de mine au atras foarte mare interes i dovada e c acum "Politica" a depit ca numr de mesaje clubul onanitilor (Romantica).

Altfel, ce mai face eful tu, Jean Marie?
 
Filip_Antonio said:
Nu mi se pare. Dimpotriv, temele lansate de mine au atras foarte mare interes i dovada e c acum "Politica" a depit ca numr de mesaje clubul onanitilor (Romantica).

Altfel, ce mai face eful tu, Jean Marie?

Nu am nimic impotriva temelor deschise de tine, vorbesc despre temele in care bagi numai mesaje aiurea cum ar fi insultarea altor membri cu calificative ca "derbediu, taranoi colhoznic, tractorist alcoolic", etc.

P.S. Jean Marie nu mi-e sef si nu-l sustin. Iar daca vrei sa descuti despre Le Pen si politica lui, n-ai decat sa deschizi un thread aparte.
P.P.S. Mesajul tau precedent demonstreaza inca o data ca esti aici numai pentru a crea spam.
 
_victor_ said:
Nu am nimic impotriva temelor deschise de tine, vorbesc despre temele in care bagi numai mesaje aiurea cum ar fi insultarea altor membri cu calificative ca "derbediu, taranoi colhoznic, tractorist alcoolic", etc.

P.S. Jean Marie nu mi-e sef si nu-l sustin. Iar daca vrei sa descuti despre Le Pen si politica lui, n-ai decat sa deschizi un thread aparte.
P.P.S. Mesajul tau precedent demonstreaza inca o data ca esti aici numai pentru a crea spam.

Pn uma alta, lepenistule, tu eti cel care s-a abtut de la tem, dovad c i tu nu eti altceva dect un basarabean pripit, care-i exhib complexele de inferioritate.
 
Filip_Antonio said:
Pn uma alta, lepenistule, tu eti cel care s-a abtut de la tem, dovad c i tu nu eti altceva dect un basarabean pripit, care-i exhib complexele de inferioritate.

1. Nu ma fa lepenist ca nu ai nici un motiv.

2. Ca sa-ti raspund la tema iti zic, la recensamant m-am declarat roman si vorbesc limba romana deci toate complexele si resentimentele despre care vorbesti aici nu ma privesc (cu toate ca asta nu-i un criteriu).
 
_victor_ said:
2. Ca sa-ti raspund la tema iti zic, la recensamant m-am declarat roman si vorbesc limba romana deci toate complexele si resentimentele despre care vorbesti aici nu ma privesc (cu toate ca asta nu-i un criteriu).

Logica ta este imbatabila.
 
_victor_ said:
Ca sa-ti raspund la tema iti zic, la recensamant m-am declarat roman si vorbesc limba romana deci toate complexele si resentimentele despre care vorbesti aici nu ma privesc (cu toate ca asta nu-i un criteriu).

Vorba lui Caavencu: "n oraul sta de gogomani, n care eu sunt cel dinti..."
 
Filip_Antonio said:
Vorba lui Caavencu: "n oraul sta de gogomani, n care eu sunt cel dinti..."

Vorba lui Eminescu: "[font=Verdana, Arial]E usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" [/font]
 
_victor_ said:
Vorba lui Eminescu: "[font=Verdana, Arial]E usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" [/font]

tii care e culmea, c la mine se potrivete perfect, pe cnd tu ai dat-o cu nuca n perete. Tot mai susii c un marsiliez din doi este arab?
 
Filip_Antonio said:
tii care e culmea, c la mine se potrivete perfect, pe cnd tu ai dat-o cu nuca n perete.

Nu am ce sa-ti fac daca la mintea ta nu ajunge. Daca ti-asi fi zis: "Bre, taranoi colhoznic ce esti, facior de mulgatoare betivanca, nu apasa pe taste in dodi, daca nu stii ce vrei sa scrii!!!" atunci poate ai fi inteles.
 
Filip_Antonio said:
Ai tupeu, cnd tu eti de fapt acela care ai sabotat aceast tem. Mai susii c un marsiliez din doi este arab?

Iti amintesc ca tu esti acela care a inceput sa-l atinga pe Le Pen si pe arabi in acest thread. Ti-am zis, deschide un thread aparte daca vrei sa discuti despre tema asta.
 
_victor_ said:
Nu am ce sa-ti fac daca la mintea ta nu ajunge. Daca ti-asi fi zis: "Bre, taranoi colhoznic ce esti, facior de mulgatoare betivanca, nu apasa pe taste in dodi, daca nu stii ce vrei sa scrii!!!" atunci poate ai fi inteles.

Ai ceva de comentat pe marginea temei propuse, lepenistule?
 
Filip_Antonio said:
Ai ceva de comentat pe marginea temei propuse, lepenistule?

Pe marginea temei am comentat deja, si tu ai ****inuat cu mesaje in dodi. Se pare ca ai o memorie scurta.
 
Filip_Antonio said:
Atunci nceteaz s produci spam, lepenist arabofob.

Spamul tu l-ai inceput, si primul meu mesaj a fost ca ti-am atras atentia ca produci spam.

Pana nu demonstrezi ca-s lelpenist consider mesajele tale drept calomnie.
 
_victor_ said:
Spamul tu l-ai inceput, si primul meu mesaj a fost ca ti-am atras atentia ca produci spam.

Pana nu demonstrezi ca-s lelpenist consider mesajele tale drept calomnie.

Ai acelai discurs ca militanii FN care spun c Marsilia este sufocat de arabi.
 
Back
Top