n ce se măsoară dragostea???

:lol: :lol: :lol:
Cico , asta deja este un lucru care rezulta automat la indragostzii ishtia ! :wink:
............................................
Vreau sa fiu moderator !
 
Da wai, eu insa observ ca in toate temele deschise se intimpla un lucru.......
Se discuta,(fiecare cu parerile lui) se cearta, se ..... shi mai nu stiu ce...
Pina la urma o iau de la inceput ... shi asa iar din nou.
Cea ce vreau sa spun este ca ne invirtim in jurul subiectului shi nimeni nu spune nimica...

P.S. cine nu e de acord sa ridice picioarele in sus..... :grin:
 
iaca n-am stiut ca adriancic e fata!

eu totusi insist ca dragostea are limite din simplul motiv ca viata are limite! iar ceva ce are limite nu poate cuprinde nelimitatul!!!
"imposibil" - se pronunta matematicenii
 
Libertate in dragoste cred ca e atunci cind partenerul nu e obsedat de tine,nu te urmareste pretutindeni si in primul rind te face fericita fara sa te preseze. :)


Da Cerepaha,sunt fata de cind m-a facut mama! :lol:
 
IUBIREA

IUBIREA NU SE POATE MASURA IN NIMIC, CACI ATUNCI CAND ESTE ADEVARAT TRAITA SI SIMTITA, ESTE ABSOLUTA ESTE INTRU DUMNEZEU SI NU SE POATE ASEMUI IN CUVINTE CARE PALESC DE FOCUL PE CARE IL EMANA!
 
Zilele trecute mama mea a spus ca dragostea e cel mai mare dar al vietii pe care trebuie sa-l apreciem,trebuie sa aratam ca iubim si suntem iubiti prin fapte.Deci dragostea se masoarea in fapte???
 
A fost creat un aparat care se chiama -EROSOMETRE- cu biela cu rigiditate alternativa si explozie la sfarsitul actiuni.
 
Re: IUBIREA

alex aka said:
IUBIREA NU SE POATE MASURA IN NIMIC, CACI ATUNCI CAND ESTE ADEVARAT TRAITA SI SIMTITA, ESTE ABSOLUTA ESTE INTRU DUMNEZEU SI NU SE POATE ASEMUI IN CUVINTE CARE PALESC DE FOCUL PE CARE IL EMANA!


Iaka mai vine cate unul shi strika tot chat-ul de care te potzi :hahaha: pina maine dimineatza ! :crazy:
 
dragostea este ceva o chestie pusa in discutie in ultimul timp foarte des. mai multi incearca sa o explice ca fenomen, concept si mai nustiu cum. pentru a o masura eu cred ca fiecare o metoda proprie.
 
animal x

animal x, imi poti explica te rog ce ai vrut sa spui cu asta:
Iaka mai vine cate unul shi strika tot chat-ul de care te potzi :hahaha: pina maine dimineatza ! :crazy:[/quote] ???????
 
Pur shi simplu , noi aicea discutam nishte lucruri :crazy: Iar tu cu mesajul tau ai stricat tot chatul !
Uite mai sus shi vei intzelege ! :wink:
 
Back
Top