Poti iubi 2 barbati odata?

lelaina said:
NaE, esti sigur ca taci?! Hmm... Atunci se pare ca am eu halucinatzii :crazy:

Lel, nu ma incurca tu.... :wink: Eu asa arunc unditsa in "lacul" virtual....poate se anina vre-un pestisor de aur pe cirligelul meu din platina :hahaha:
 
lelaina said:
NaE, esti sigur ca taci?! Hmm... Atunci se pare ca am eu halucinatzii :crazy:

lel,vezi ca tu te-ai aninat deja :D ....numai ca io de pestisori straini nu ma iau....fix ca si Zop, asa ba zmeule...? :ciupos:
 
... detest persoanele care se folosesc de partenerii sai pentru a obtine ceva shi apoi sa-si stearga fundul cu ei. reiesind din aceste considerente nici eu nu folosesc aceasta metoda.
 
NaE, e evident... Joker filosofeaza pe tema: "Potzi iubi 2 barbatzi odata?" :D

PS: Не подливай масло в огонь, ca amus se incepe spamu. :crazy:
 
lelaina said:
NaE, e evident... Joker filosofeaza pe tema: "Potzi iubi 2 barbatzi odata?" :D

PS: ?? ???????? ????? ? ?????, ca amus se incepe spamu. :crazy:

Hszss hszz, nici nu mi-a trecut prin minte sa ma uit la titlu temei... :lol:
 
Nustiu cum altii, da eo cit de mult n-as vrea nu pot sa iubesc doi barbatsi de-o data.... :hahaha: Mai mult ca atit: Eu nici pe unu nu-l pot iubi,.....
HAHAAHAHAHAHA :hahaha:
 
Joker, eu is adepta a frazei: "ce tzie nu-tzi place, altuia nu-i face" :D

NaE, dragule, foloseste-tzi creierii in directzia potrivita...! :lol:
 
lelaina said:
NaE, dragule, foloseste-tzi creierii in directzia potrivita...! :lol:

Asta tu inspre ce bati? :) Nu cumva incerci....sa....(mai bine tac) :D

ok,daca serios, nu cred ca eu as fi cel ce ar avea chef de relatsii paralele.....am trecut de perioda cind priveam fetele/femeile doar ca pe obiecte sexuale...Deci...atunci poate si eram capabil la asa ceva...acum insa nu cred.... :ciupos:
 
Joker, nu fi increzut, orice barbat poate fi inselat... un timp oarecare, dupa care vrei sau nu vrei adevarul iese la iveala...

NaE! Bravo! :D
 
chestia cu inselarea partenerului imi aduce aminte de un film (cu Richard Gere parca) in care o femeie are o relatie cu un tinar. pina la urma totul se termina rau, sotul afla, amantul moare... nu te poti ascunde si adevarul iese la iveala, ai dreptate lelaino 8)
 
Vanessa....okiul din avatar....e al tau? daca da ...sa stii ca e foarte frumos....

cunosc pe cineva.....care fotografiaza anume oki.....daca lai cunoaste si tu....tiar fi facut si tie o poza....ai oki splenditi....

:D
 
Back
Top